Service for the preparation of valuation reports (4 parts).
Usługa sporządzenia operatów szacunkowych (4 części).
Poland · Radom · how to bid here →
Your path to submission
- Deadline: 14 September at 07:00 — 9 days left.
- You submit on eZamówienia — not here and not by e-mail. ↗ Submission via eZamówienia: account required; above the EU threshold a qualified signature, nationally the 'trusted signature' often suffices — check the wording. Sort out account and signature first — not on submission day.
- Collect your evidence — the eligibility requirements are listed above; for many of them the analysis explains how to obtain them.
Clement What the numbers say about this buyer
- In this sector the buyer awards roughly every 1 months (140 awards, most recently July 2026) — the next award is due around September 2026 by that rhythm.n = 140
- 48% of this buyer's awards went to companies that had already won here before (506 awards since 2021, spread over 260 companies). That is well above the sector norm (33%) — newcomers have a harder time here than elsewhere.n = 506 awards since 2021
- 1% of awards went to companies from abroad (506 awards with a known winner country). Sector average: 0%.n = 506
From this buyer's documented awards; comparison values from the same sector and country. Not a forecast, not legal advice. As of 05/09/2026.
Foreign bidders
In Poland · Architecture & engineering, 109 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 39,265 recorded awards) — mostly from Germany, France, Switzerland.
What the buyer is looking for
1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości gruntowej w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. operatu), zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.), mającego na celu określenie: wartości rynkowej prawa własności nieruchomości gruntowej, ozn. jako dz. nr 6/37 o powierzchni 132 m2 (obr. 0060 – Zamłynie, ark. 58), położonej przy ulicy Garbarskiej w Radomiu, zapisanej w KW Nr RA1R/00190381/6, celem zbycia w trybie bezprzetargowym na rzecz użytkownika wieczystego. Budynek posadowiony na gruncie nie jest przedmiotem wyceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ. 2. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości gruntowej w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. operatu), zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.…
Show full description
… o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.), mającego na celu określenie: wartości rynkowej prawa własności nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, ozn. jako dz. nr 656/9 o powierzchni 1000 m2 (obr. 0001 – Jedlnia Letnisko), położonej przy ulicy Staroradomskiej w Radomiu, zapisanej w KW Nr RA1R/00086866/8, celem zbycia w trybie przetargu nieograniczonego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości gruntowej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.) w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. z operatu) mającego na celu określenie: wartości rynkowej prawa własności nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, należącej do osób fizycznych, ozn. jako dz. nr 37/10 o powierzchni 122 m2 (obr. 0121 – Godów, ark. 130), położonej przy ulicy Rolniczej w Radomiu, zapisanej w KW Nr RA1R/00073719/9, celem nabycia w drodze wykupu na rzecz Gminy Miasta Radomia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości gruntowej niezabudowanej w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. z operatu), zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.), mającego na celu określenie: wartości rynkowej prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, ozn. jako dz. nr 119/2 o powierzchni 2133 m2 (obr. 0020 – Gołębiów, ark. 8), położonej przy w rej. ul. Gołębiowskiej w Radomiu, zapisanej w KW Nr RA1R/00155092/6, celem zbycia w trybie przetargu ograniczonego, wraz z wyszczególnieniem wszystkich składników na gruncie oraz wskazaniem, czy obiekty znajdujące się na wycenianym terenie stanowią budowlę w świetle przepisów prawa budowlanego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.
Contract
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| IDEAZ Alicja Kosowska-Trzeszczkowska | 40 | 2022–2026 |
| Wycena Nieruchomości Maszyn i Urządzeń Bożena Szeliga | 32 | 2021–2026 |
| WYCENA NIERUCHOMOŚCI MASZYN I URZĄDZEŃ Bożena Szeliga | 22 | 2021–2025 |
| Poczta Polska S.A. | 9 | 2022–2024 |
| F.H.U.T „DARMAT” Matuszewski Dariusz | 9 | 2022–2026 |
How often this buyer tenders this
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.
How to bid
Guide: how to apply on e-Zamówienia (Polen) → Registration, signature, fees — from the operator's bidder manual.