Usługa sporządzenia operatów szacunkowych (4 części).
Polska · Radom · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 14 września 07:00 — zostało 9 dni.
- Ofertę składasz na eZamówienia — nie u nas i nie e-mailem. ↗ Składanie przez eZamówienia: wymagane konto; powyżej progu UE podpis kwalifikowany, krajowo często wystarczy podpis zaufany — sprawdź dokumentację. Konto i podpis załatw najpierw — nie w dniu składania.
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 1 mies. (140 zamówień, ostatnio lipiec 2026) — kolejnego można się spodziewać około wrzesień 2026.n = 140
- 48% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (506 zamówień od 2021, rozłożonych na 260 firm). To wyraźnie więcej niż norma branżowa (33%) — nowi wykonawcy mają tu trudniej niż gdzie indziej.n = 506 udzielonych zamówień od 2021
- 1% zamówień trafiło do firm z zagranicy (506 zamówień ze znanym krajem wykonawcy). Średnia branżowa: 0%.n = 506
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Polska · Architektura i inżynieria firmy zagraniczne wygrały 109 zamówień w ciągu 3 lat (z 39 265 odnotowanych) — głównie z Niemcy, Francja, Szwajcaria.
Czego szuka zamawiający
1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości gruntowej w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. operatu), zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.), mającego na celu określenie: wartości rynkowej prawa własności nieruchomości gruntowej, ozn. jako dz. nr 6/37 o powierzchni 132 m2 (obr. 0060 – Zamłynie, ark. 58), położonej przy ulicy Garbarskiej w Radomiu, zapisanej w KW Nr RA1R/00190381/6, celem zbycia w trybie bezprzetargowym na rzecz użytkownika wieczystego. Budynek posadowiony na gruncie nie jest przedmiotem wyceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ. 2. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości gruntowej w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. operatu), zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.…
Pokaż pełny opis
… o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.), mającego na celu określenie: wartości rynkowej prawa własności nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, ozn. jako dz. nr 656/9 o powierzchni 1000 m2 (obr. 0001 – Jedlnia Letnisko), położonej przy ulicy Staroradomskiej w Radomiu, zapisanej w KW Nr RA1R/00086866/8, celem zbycia w trybie przetargu nieograniczonego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ. 3. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości gruntowej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.) w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. z operatu) mającego na celu określenie: wartości rynkowej prawa własności nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, należącej do osób fizycznych, ozn. jako dz. nr 37/10 o powierzchni 122 m2 (obr. 0121 – Godów, ark. 130), położonej przy ulicy Rolniczej w Radomiu, zapisanej w KW Nr RA1R/00073719/9, celem nabycia w drodze wykupu na rzecz Gminy Miasta Radomia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ. 4. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości gruntowej niezabudowanej w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. z operatu), zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.), mającego na celu określenie: wartości rynkowej prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, ozn. jako dz. nr 119/2 o powierzchni 2133 m2 (obr. 0020 – Gołębiów, ark. 8), położonej przy w rej. ul. Gołębiowskiej w Radomiu, zapisanej w KW Nr RA1R/00155092/6, celem zbycia w trybie przetargu ograniczonego, wraz z wyszczególnieniem wszystkich składników na gruncie oraz wskazaniem, czy obiekty znajdujące się na wycenianym terenie stanowią budowlę w świetle przepisów prawa budowlanego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.
Zamówienie
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| IDEAZ Alicja Kosowska-Trzeszczkowska | 40 | 2022–2026 |
| Wycena Nieruchomości Maszyn i Urządzeń Bożena Szeliga | 32 | 2021–2026 |
| WYCENA NIERUCHOMOŚCI MASZYN I URZĄDZEŃ Bożena Szeliga | 22 | 2021–2025 |
| Poczta Polska S.A. | 9 | 2022–2024 |
| F.H.U.T „DARMAT” Matuszewski Dariusz | 9 | 2022–2026 |
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
Jak złożyć ofertę
Poradnik: jak składać oferty na e-Zamówienia (Polen) → Rejestracja, podpis, opłaty — według instrukcji operatora.