So bietet man in diesem Land: Portale, Fristen, Schwellenwerte →
Lieferung von Lehrbüchern, Lernsets und Zugang zu elektronischen Lesebüchern zur kostenlosen Nutzung durch Schüler der 204 Grundschule für das Schuljahr 2026/2027 vom Verlag "KLЕТ БЪЛГАРИЯ" OOD
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници за безвъзмездно ползване от учениците на 204 Основно училище за учебната 2026/2027 г. от издателство "КЛЕТ БЪЛГАРИЯ" ООД — Originaltitel
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 14. September um 20:59 — noch 9 Tage.
- Eingereicht wird auf ЦАИС ЕОП — nicht bei uns und nicht per E-Mail. ↗
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
Die Schule 204 in Sofia braucht Schulbücher, Lehrmaterialien und elektronische Zugang zu Lehrbüchern vom Verlag KLET BULGARIA für das Schuljahr 2026/2027.
- Lieferort: Grundschule 204, Stadtteil Monastirski Livadi, Straße Kazbek 40, Sofia
- Lieferfrist für die Hauptbestellung: bis zu 5 Tagen nach Vertragsschluss
- Budgetrahmen: bis 39.000 Euro ohne MwSt (Hauptbestellung 29.969,61 Euro), Vertragslaufzeit bis 31.12.2026
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници за безвъзмездно ползване от учениците на 204 Основно училище за учебната 2026/2027 г. от издателство "КЛЕТ БЪЛГАРИЯ" ООД. Необходимите количества ще са подробно описани в конкретнa/и заявка/и към издателството. Мястото на изпълнение на доставките на учебници е в сградата на 204 Основно училище гр. София, ж.к. Манастирски ливади, ул. Казбек 40 Договорът по настоящата обществена поръчка е със срок на действие до 31.12.2026г. Срокът за изпълнение на основната заявка е до 5 дни от сключване на договора. 204 Основно училище е новосъздадена образователна институция, която ще започне за първи път фактическо осъществяване на образователна дейност от началото на учебната 2026/2027 г. на 15.09.2026 г. Поради спецификата на първоначалното организационно обезпечаване на новооткриващото се училище, включително формирането…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… на паралелките, определянето на броя на учениците, педагогическите специалисти и необходимите количества учебници, процедурата за възлагане се открива на настоящия етап. Посоченото обстоятелство има значение единствено за времевата организация на възлагането и не представлява самостоятелно правно основание за избора на процедурата. Прогнозната стойност на обществената поръчка е в размер до 39 000,00 евро без ДДС, като в нея е включена стойността на основната първоначална заявка за учебната 2026/2027 г. в размер на 29 969,61 евро без ДДС, както и предвидената от Възложителя възможност при необходимост от заявяване на допълнителни количества в рамките на срока и максималната стойност на договора. Изисквания към изпълнението на доставката: Поръчката следва да бъде изпълнена съобразно всички правила и нормативи, действащи към настоящия момент относно изпълнението на възлаганите дейности. Учебниците, учебните комплекти трябва да съответстват на утвърдените и одобрени от МОН списъци с учебници, учебните комплекти и учебни помагала, които ще се използват през учебната година. Същите сле
Auftrag
Art der Leistung
Taktik
Wenn in diesem Land und dieser Branche vergeben wurde, lag am Ende meist ein einziges Angebot auf dem Tisch. Ein solides Angebot hat hier echte Chancen. (Erfahrungswert aus 4.058 abgeschlossenen Vergaben — keine Aussage über dieses Verfahren.)
Dieses Verfahren gibt 10 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 30 (Mittel aus 1.749 Verfahren). Deutlich knapper als üblich: hier zählt die erste Woche.
Die Frist fällt auf einen Montag — Ihr letzter voller Arbeitstag ist der Freitag davor. Nachweise und Bürgschaften bis Donnerstag beisammen haben.
Bieter aus dem Ausland
In Bulgarien · Druckerzeugnisse haben wir unter 8.541 erfassten Vergaben der letzten 3 Jahre keinen ausländischen Gewinner — wer hier bietet, wäre Vorreiter.
So bewerben Sie sich
899643Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Jetzt registrieren