Livraison de manuels scolaires, d'ensembles pédagogiques et d'accès à des manuels scolaires numériques pour usage gratuit par les élèves de l'école primaire 204 pour l'année scolaire 2026/2027 de la maison d'édition "КЛЕТ БЪЛГАРИЯ" ООД
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници за безвъзмездно ползване от учениците на 204 Основно училище за учебната 2026/2027 г. от издателство "КЛЕТ БЪЛГАРИЯ" ООД
Bulgarie · comment soumissionner ici →
Votre chemin vers le dépôt
- Échéance : 14 septembre à 20:59 — encore 9 jours.
- Le dépôt se fait sur ЦАИС ЕОП — pas ici, pas par e-mail. ↗
- Réunissez vos justificatifs — les exigences figurent plus haut ; pour beaucoup, l'analyse explique comment les obtenir.
Soumissionnaires étrangers
Sur 8 541 attributions recensées en Bulgarie · Imprimés en 3 ans, aucun lauréat étranger — soumissionner ici, c'est être pionnier.
Concurrence habituelle : médiane 1 (sur 4 058 marchés).
Ce que recherche l'acheteur
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници за безвъзмездно ползване от учениците на 204 Основно училище за учебната 2026/2027 г. от издателство "КЛЕТ БЪЛГАРИЯ" ООД. Необходимите количества ще са подробно описани в конкретнa/и заявка/и към издателството. Мястото на изпълнение на доставките на учебници е в сградата на 204 Основно училище гр. София, ж.к. Манастирски ливади, ул. Казбек 40 Договорът по настоящата обществена поръчка е със срок на действие до 31.12.2026г. Срокът за изпълнение на основната заявка е до 5 дни от сключване на договора. 204 Основно училище е новосъздадена образователна институция, която ще започне за първи път фактическо осъществяване на образователна дейност от началото на учебната 2026/2027 г. на 15.09.2026 г. Поради спецификата на първоначалното организационно обезпечаване на новооткриващото се училище, включително формирането…
Afficher la description complète
… на паралелките, определянето на броя на учениците, педагогическите специалисти и необходимите количества учебници, процедурата за възлагане се открива на настоящия етап. Посоченото обстоятелство има значение единствено за времевата организация на възлагането и не представлява самостоятелно правно основание за избора на процедурата. Прогнозната стойност на обществената поръчка е в размер до 39 000,00 евро без ДДС, като в нея е включена стойността на основната първоначална заявка за учебната 2026/2027 г. в размер на 29 969,61 евро без ДДС, както и предвидената от Възложителя възможност при необходимост от заявяване на допълнителни количества в рамките на срока и максималната стойност на договора. Изисквания към изпълнението на доставката: Поръчката следва да бъде изпълнена съобразно всички правила и нормативи, действащи към настоящия момент относно изпълнението на възлаганите дейности. Учебниците, учебните комплекти трябва да съответстват на утвърдените и одобрени от МОН списъци с учебници, учебните комплекти и учебни помагала, които ще се използват през учебната година. Същите сле
Marché
Comment candidater
899643