Delivery of textbooks, educational sets and access to electronic readable textbooks for free use by students of 204 Primary School for the 2026/2027 academic year from publisher "KLET BULGARIA" OOD
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници за безвъзмездно ползване от учениците на 204 Основно училище за учебната 2026/2027 г. от издателство "КЛЕТ БЪЛГАРИЯ" ООД
Bulgaria · how to bid here →
Your path to submission
- Deadline: 14 September at 20:59 — 9 days left.
- You submit on ЦАИС ЕОП — not here and not by e-mail. ↗
- Collect your evidence — the eligibility requirements are listed above; for many of them the analysis explains how to obtain them.
Foreign bidders
Among 8,541 recorded awards in Bulgaria · Printed matter over 3 years, no foreign winner yet — bidding here means being a pioneer.
Typical field: median 1 (from 4,058 awards).
What the buyer is looking for
Доставка на учебници, учебни комплекти и достъп до електронно четими учебници за безвъзмездно ползване от учениците на 204 Основно училище за учебната 2026/2027 г. от издателство "КЛЕТ БЪЛГАРИЯ" ООД. Необходимите количества ще са подробно описани в конкретнa/и заявка/и към издателството. Мястото на изпълнение на доставките на учебници е в сградата на 204 Основно училище гр. София, ж.к. Манастирски ливади, ул. Казбек 40 Договорът по настоящата обществена поръчка е със срок на действие до 31.12.2026г. Срокът за изпълнение на основната заявка е до 5 дни от сключване на договора. 204 Основно училище е новосъздадена образователна институция, която ще започне за първи път фактическо осъществяване на образователна дейност от началото на учебната 2026/2027 г. на 15.09.2026 г. Поради спецификата на първоначалното организационно обезпечаване на новооткриващото се училище, включително формирането…
Show full description
… на паралелките, определянето на броя на учениците, педагогическите специалисти и необходимите количества учебници, процедурата за възлагане се открива на настоящия етап. Посоченото обстоятелство има значение единствено за времевата организация на възлагането и не представлява самостоятелно правно основание за избора на процедурата. Прогнозната стойност на обществената поръчка е в размер до 39 000,00 евро без ДДС, като в нея е включена стойността на основната първоначална заявка за учебната 2026/2027 г. в размер на 29 969,61 евро без ДДС, както и предвидената от Възложителя възможност при необходимост от заявяване на допълнителни количества в рамките на срока и максималната стойност на договора. Изисквания към изпълнението на доставката: Поръчката следва да бъде изпълнена съобразно всички правила и нормативи, действащи към настоящия момент относно изпълнението на възлаганите дейности. Учебниците, учебните комплекти трябва да съответстват на утвърдените и одобрени от МОН списъци с учебници, учебните комплекти и учебни помагала, които ще се използват през учебната година. Същите сле
Contract
How to bid
899643