Friedrich & ClementBETA
SzukajPrzetargiZamawiającyFirmyPoradnikiDEENFRPLLogowanieZarejestruj się
Przetargi›Pojazdy i środki transportu · GR

Ogłoszenie (02/2026) otwartego elektronicznego konkursu powyżej progów dla zamówienia urządzeń

Διακήρυξη (02/2026) ανοικτού ηλεκτρονικού, άνω των ορίων, διαγωνισμού για την προμήθεια εξοπλισμού

Grecja · jak tu składać oferty →

Twoja droga do złożenia oferty

  1. Termin: 16 października 15:30 — zostało 40 dni.
  2. Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
  3. Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.

Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym

  • W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 2 mies. (454 zamówień, ostatnio sierpień 2026) — kolejnego można się spodziewać około październik 2026. Ostatnie zamówienie otrzymała firma ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΥΙΟΣ Ο.Ε..n = 454
  • Cena zwycięskiej oferty wyniosła w medianie 65% wartości szacunkowej (12 zamówień z szacunkiem i wartością) — kalkulacja na poziomie szacunku jest tu zwykle za wysoka. Branża: 93%.n = 12
  • 59% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (5039 zamówień od 2020, rozłożonych na 2061 firm). 41% trafiło do nowych firm.n = 5039 udzielonych zamówień od 2020
  • Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (1952 postępowań z liczbą ofert); w 81% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 1952
  • Żadne z 5039 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 1%.n = 5039

Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 06.09.2026.

Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.

Oferenci zagraniczni

W kategorii Grecja · Pojazdy i środki transportu firmy zagraniczne wygrały 250 zamówień w ciągu 3 lat (z 31 945 odnotowanych) — głównie z Niemcy, Francja, Stany Zjednoczone.

Typowa konkurencja: mediana 1 (z 214 zamówień).

Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.

Czego szuka zamawiający

1. Η αγορά δύο (2) οχημάτων τύπου off road (4x4). 2. H αγορά ενός (1) υπολογιστικού διακομιστή (server). 3. Η αγορά και εγκατάσταση του παρακάτω αναφερόμενου απαραίτητου εξοπλισμού για ένα ολοκληρωμένο σύστημα αντιπυρικής προστασίας των δασών και δασικών εκτάσεων της Ηπείρου αποτελούμενο από ένα δίκτυο καμερών επόπτευσης ένα δίκτυο αντιπυρικών αισθητήρων με αντίστοιχα λογισμικά οπτικοποίησης δεδομένων και συνοδό εξοπλισμό πεδίου.

Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).

Zamówienie

ZamawiającyΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa227.654 €
Opublikowano4 września 2026
KategoriaPojazdy i środki transportu · CPV 34113300-5

Kto dotąd tu wygrywał

WykonawcaUdzielone zamówieniaOkres
ΤΖΙΜΑΣ ΣΩΤ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ362024–2026
ΚΙΜΩΝ ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.292024–2026
ΔΑΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥ ΔΕΡΕΙΟΥ292024–2025
ΑΦΟΙ ΣΑΡΡΗ Ο.Ε.262024–2026
ΔΑ.Σ.Ε. Τ.Κ. Βροντερού Δήμου Πρεσπών «Η Αγία Παρασκευή»232024–2026
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.

Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia

20232
2024329
2025327
2026107

Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.

40
dni do terminu — piątek, 16 października 15:30

Jak złożyć ofertę

Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019731483
Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →
Najczęstsze pytania
?Gdzie szukać przetargów publicznych w Europie?→?Od jakiej kwoty przetarg unijny 2026?→?Jakie dokumenty do przetargu?→?Jakie portale przetargowe są w Niemczech?→?Co to jest zamówienie poniżej progów?→?Czy trzeba mieć spółkę, by startować w przetargu?→?Czy jest bezpłatna wyszukiwarka przetargów?→
Friedrich & ClementEuropejskie przetargi publiczne, zebrane i przeszukiwalne — 73 portale, 27 krajów.
ProduktWyszukiwarkaZamawiającyFirmyStrumień danychAPIO nas
ZnajdźKraj po krajuWedług kraju i branżyPortale niemieckie wg kraju związkowegoZamówienia poniżej progów w EuropieSerwisy wyszukiwania w porównaniu
Składaj ofertyPortal po portaluKryteria kwalifikacji wyjaśnioneProgi unijne 2026Czy potrzebna jest spółka?Certyfikaty: ISO 9001, 14001, 27001Rytm i terminy
ZrozumNorma rynkowa według branży i krajuSłownikFaktyŹródłaMetodykaDaneJak to działaThe Daily Tender
PrawneImpressumPrywatnośćRegulamin
Rejestracja, wyszukiwarka i poranne wydanie dostępne po polsku. Strony prawne pozostają po niemiecku.