Zaproszenie do Złożenia Ofert 250/2026_OM.B Study.B "Dostawa sprzętu informatycznego_OM.B"
Πρόσκληση Υπ. Προσφ.250/2026_ΟΜ.Β Μελ.Β «Προμήθεια μηχανογραφικού εξοπλισμού_ΟΜ.Β»
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 10 września 14:00 — zostało 5 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 6 mies. (4 zamówień, ostatnio czerwiec 2026) — kolejnego można się spodziewać około grudzień 2026.n = 4
- 43% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (362 zamówień od 2021, rozłożonych na 208 firm). To wyraźnie mniej niż norma branżowa (60%) — ten zamawiający zmienia wykonawców częściej niż inni.n = 362 udzielonych zamówień od 2021
- Cena zwycięskiej oferty wyniosła w medianie 100% wartości szacunkowej (8 zamówień z szacunkiem i wartością) — kalkulacja na poziomie szacunku jest tu zwykle trafna. Branża: 75%.n = 8
- Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (117 postępowań z liczbą ofert); w 74% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 117
- Żadne z 362 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 1%.n = 362
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Sprzęt biurowy i komputerowy firmy zagraniczne wygrały 110 zamówień w ciągu 3 lat (z 20 776 odnotowanych) — głównie z Włochy, Niemcy, Francja.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 7555 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Προμήθεια μηχανογραφικού εξοπλισμού_ΟΜΑΔΑ Β» Αριθμός Μελέτης: 250/2026
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΔΗΜΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΥ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa7.650 €
Opublikowano4 września 2026
KategoriaSprzęt biurowy i komputerowy · CPV 30213200-7
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΜΟΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 11 | 2024–2026 |
| PROSET IKE | 9 | 2024–2026 |
| Α.ΧΟΥΤΟΣ ΕΠΙΣΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΑΕ | 6 | 2024–2026 |
| VODAFONE ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ | 6 | 2024–2025 |
| ΒΡΟΧΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ Α.Ε | 6 | 2025–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20242
20253
20263
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
5
dni do terminu — czwartek, 10 września 14:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019727741Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →