Ogłoszenie nr 12934/2026_1 lodówka do przechowywania krwi oraz 1 diatermia dwubiegunowa resektoskopia
Η υπ'αριθμ. 12934/2026 διακήρυξη_1 ψυγειο ασκων αιματος και 1 διπολικη διαθερμια ρεζεκτοσκοπηση
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 2 października 15:00 — zostało 27 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 1 mies. (248 zamówień, ostatnio sierpień 2026) — kolejnego można się spodziewać około wrzesień 2026.n = 248
- 65% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (620 zamówień od 2023, rozłożonych na 220 firm). To wyraźnie mniej niż norma branżowa (86%) — ten zamawiający zmienia wykonawców częściej niż inni.n = 620 udzielonych zamówień od 2023
- Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (198 postępowań z liczbą ofert); w 76% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 198
- Żadne z 620 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 1%.n = 620
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Sprzęt medyczny i farmacja firmy zagraniczne wygrały 1724 zamówień w ciągu 3 lat (z 211 718 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Włochy.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 74 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
12934/3-9-2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 1 ΨΥΓΕΙΟΥ ΑΣΚΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ 1 ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ ΡΕΖΕΚΤΟΣΚΟΠΗΣΗ
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa47.177 €
Opublikowano3 września 2026
KategoriaSprzęt medyczny i farmacja · CPV 33161000-6
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΚΟΠΕΡ ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε. | 27 | 2023–2026 |
| ROCHE | 20 | 2024–2026 |
| ΚΟΠΕΡ ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ | 20 | 2025–2026 |
| ΑΝΤΙΣΕΛ | 18 | 2024–2025 |
| ΧΑΛΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 18 | 2024–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20212
20236
2024108
2025130
202669
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
27
dni do terminu — piątek, 2 października 15:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019728231Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →