So bietet man in diesem Land: Portale, Fristen, Schwellenwerte →
„Зимна поддръжка на общинска пътна мрежа и улична мрежа на територията на община Раднево“ по обособени позиции
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 14. September um 00:00 — noch 9 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: BUL, BUL.
- Nachweise sammeln — nutzen Sie die Eignungs-Analyse oben: sie listet die Anforderungen und zu bekannten Bescheinigungen den Beschaffungsweg.
Was der Auftraggeber sucht
Предметът на обществената поръчка включва осигуряване на проходимост при зимни условия на общинската пътна мрежа и уличната мрежа на територията на община Раднево и град Раднево, за движение на автобусния, товарния и лекия автомобилен транспорт. Дейностите, предмет на поръчката, са разделени в обособени позиции, съгласно вида на участъците за зимна поддръжка, както следва: 2.1. Обособена позиция № 1: „Зимна поддръжка на общинската пътна мрежа на територията на община Раднево“; 2.2. Обособена позиция № 2: „Зимна поддръжка на уличната мрежа на гр. Раднево“. В административните граници на община Раднево са включени 22 населени места, от които един град - гр. Раднево като административен център и 21 села. Общата дължина на общинската пътна мрежа, подлежаща на зимна поддръжка е 81,300 км. Зимната поддръжка на общинската пътна мрежа на територията на община Раднево включва почистване от сняг,…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… обработването ѝ чрез разпръскване на подходящи смеси и осигуряване на дежурство през зимния сезон за периода 15.11.2026 г. - 15.03.2027 г. Зимната поддръжка на уличната мрежа на гр. Раднево се изразява в механизирано почистване на улиците от сняг и осигуряване на дежурство през зимния сезон за периода 15.11.2026 г. - 15.03.2027 г. Дейностите за зимна поддръжка на пътищата се извършват съобразно изискванията на Наредба № РД-02-20-19 от 12 ноември 2012 г. за поддържане и текущ ремонт на пътищата. Подробно описание на дейностите, предмет на поръчката, както и изискванията във връзка с изпълнението им, се съдържа в Техническите спецификации – неразделна част от настоящата документация за обществена поръчка (Приложения №№ 1 и 2).
Auftrag
Art der Leistung
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
1. Участникът следва да разполага с минимум 3 (три) на брой комбинирани автомобили, с които могат да се извършват всички дейности по договора. 2. Участникът следва да разполага с минимум 1 (един) на брой трактор с гребло, с който може да се извършва механизира… vollständig leseneinklappen
1. Участникът следва да разполага с минимум 2 (два) броя двуосни товарни автомобили (минимум 1+1 места), с мощност не по-малко от 130 kW (174 к.с.), оборудвани с гребло, дъска или др. подходящо оборудване за механизирано почистване от сняг. 2. Участникът следв… vollständig leseneinklappen
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| НИК - ИНВЕСТ - КАЗАНЛЪК ЕООД | 8 | 2024–2026 |
| УИКЕНД ООД | 8 | 2024–2026 |
| ГРАНИТ - М ООД | 7 | 2024–2026 |
| ЕН ДЖИ ВИ ГРУП ЕООД | 7 | 2026 |
| ТОДОР МИХАЛЕВ ЕООД | 6 | 2024–2025 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Wenn dieser Auftraggeber in dieser Branche vergeben hat, gingen meist nur ein bis zwei Angebote ein. Ein solides Angebot hat hier echte Chancen. (Erfahrungswert aus 5 abgeschlossenen Vergaben — keine Aussage über dieses Verfahren.)
Dieses Verfahren gibt 10 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 30 (Mittel aus 1.722 Verfahren). Deutlich knapper als üblich: hier zählt die erste Woche.
Die Frist fällt auf einen Montag — Ihr letzter voller Arbeitstag ist der Freitag davor. Nachweise und Bürgschaften bis Donnerstag beisammen haben.
Bieter aus dem Ausland
In Bulgarien · Umwelt & Entsorgung gingen 1 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 2.846 erfassten Vergaben).
Angebotssprache: Bulgarisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Jetzt registrieren