So bietet man in diesem Land: Portale, Fristen, Schwellenwerte →
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 12. Oktober um 00:00 — noch 37 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
Dotyczy Pakietów nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7 Pakiet 1 Dwutlenek węgla i sprężone powietrze medyczne; Pakiet 2 Podtlenek azotu wraz z dzierżawą butli; Pakiet 3 Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu; Pakiet 4 Tlen medyczny wraz z dzierżawą butli; Pakiet 5 Argon medyczny; Pakiet 7 Dwutlenek węgla techniczny a) Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa butli wraz z dostawą gazów medycznych i technicznych oraz dostawa medycznego tlenku azotu wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu na okres 36 m-cy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacjach asortymentowo-cenowych - załącznik 2.1 oraz załącznik 3.1 do niniejszego protokołu. Dodatkowo dla Pakietu nr 3 (Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu) parametry techniczne dla urządzeń do podaży…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… medycznego tlenku azotu zostały zawarte w załączniku 3.2 do niniejszego protokołu. b) Dostarczane gazy muszą posiadać aktualne dopuszczenia do obrotu i używania w tym gazy medyczne muszą być zarejestrowane jako lek w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne, spełniające wymagania aktualnie obowiązującej monografii Farmakopei Europejskiej lub aktualnie obowiązującej monografii Farmakopei Polskiej. Leki muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 i 4a ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Opakowania do przechowywania gazów muszą być dopuszczone do obrotu i używania. Wszystkie wydzierżawiane Zamawiającemu opakowania na gazy muszą posiadać aktualne dopuszczenia wydane przez odpowiednie służby dozorowe zgodnie z ustawą z dnia 21.12.2000 r. o dozorze technicznym. 2. Dotyczy Pakietu nr 6: Tlen ciekły do zbiornika; a) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy tlenu medycznego ciekłego przez okres 36 miesięcy w łącznej ilości 300 000 kg. Podana ilość jest ilością orientacyjną w oparciu o zużycia w okresie ostatnich 3 lat. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie wykorzystania pełnej ilości kg. Minimalny poziom realizacji umowy: 70% b) Parametry zbiornika Zamawiającego: • Wielkość zbiornika (pojemność użytkowa w m3) – 20,4 m3 • Miesięczne zużycie (ton/mc, kg/dobę), ok 7000 kg/miesiąc, 230 kg/dobę • Przepływ średni (Nm3/h, kg/h), około 21 kg/h • Przepływ maks. (Nm3/h, kg/h), około 30 kg/h • Ciśnienie robocze w punkcie dostawy (bar), 9 bar\Ciśnienie min. w punkcie dostawy (bar), 7 bar • Ciśnienie max. dopuszczalne w punkcie dostawy (bar) 15 bar • Zasilanie elektryczne: bezpiecznik 63A, Kabel YKY 5x10mm2. c) Dostawy realizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. d) Dostarczany tlen musi posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu w Polsce na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne dla produktów leczniczych oraz kartę charakterystyki. e) Wykonawca, z którym zostanie podpisana umowa zobowiązany będzie wraz z pierwszą dostawą dostarczyć wydrukowaną kartę charakterystyki. f) Okres przydatności do użycia: minimum 2/3 okresu przydatności do użycia w chwili dostawy do Zamawiającego. g) Wykonawca zobowiązany jest do: - przystosowania na własny koszt króćca przyłączenia zbiornika tlenu medycznego do własnych wymagań, - wykonywania na własny koszt okresowej legalizacji zaworów bezpieczeństwa, instalacji gazowej i ogólnych oględzin zbiornika, zgodnie z wymaganiami UDT przez cały okres obowiązywania umowy, - okresowego mycia zbiornika (minimum raz na rok), - wyposażenia „Centralnej Tlenowni” w 40 butli gazowych z tlenem medycznym (każda po 40 litrów) napełnionych tlenem medycznym na wypadek ewentualnej awarii zbiornika tlenu. W przypadku zużycia tlenu medycznego przez Zamawiającego, na skutek awarii zbiornika lub w przypadku kończącego się okresu ważności, Wykonawca dostarczy na własny koszt nową partię napełnionych tlenem medycznym 40 butli (po 40 litrów). W przypadku zaistnienia awarii zbiornika z ciekłym tlenem medycznym, Wykonawca zobo
Auftrag
Art der Leistung
Eignungskriterien — in den Vergabeunterlagen
Der Auftraggeber hat in der Bekanntmachung angegeben, dass die Eignungskriterien in den Vergabeunterlagen stehen (Link rechts), nicht im EU-Formular. Die Eignungs-Analyse unten liest sie dort heraus — Angebot und Nachweise in POL, POL, POL, POL, POL, POL, POL.
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Asclepios S.A. | 11 | 2024–2026 |
| Medtronic Poland Sp. z o. o | 9 | 2021–2026 |
| Baxter Polska Sp. z o.o. | 9 | 2024–2025 |
| Komtur Polska Sp. z o.o. | 9 | 2024–2026 |
| Bialmed Sp. z o.o. | 9 | 2024–2025 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 38 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 18 (Mittel aus 7.921 Verfahren). Deutlich großzügiger als üblich — Zeit für ein gründliches Angebot statt eines schnellen.
Die Frist fällt auf einen Montag — Ihr letzter voller Arbeitstag ist der Freitag davor. Nachweise und Bürgschaften bis Donnerstag beisammen haben.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Chemische Erzeugnisse gingen 56 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 7.268 erfassten Vergaben) — vor allem aus Deutschland, Bulgarien, Frankreich.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Jetzt registrieren