So bietet man in diesem Land: Portale, Fristen, Schwellenwerte →
Usunięcie i zagospodarowanie zgodnie z przepisami odpadów niebezpiecznych nielegalnie zmagazynowanych w Sosnowcu.
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 23. September um 00:00 — noch 18 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL, POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
1.Przedmiotem zamówienia jest kompletna usługa usunięcia, transportu wyłącznie odpadów niebezpiecznych oraz poddanie ich ostatecznym procesom odzysku lub unieszkodliwiania, zmagazynowanych w Sosnowcu przy.: 1) ul. Brynicznej 9 (działka ozn. ew. 4882/2 obręb 9); 2) ul. Mikołajczyka 59a (działka ozn. ew. 703/3 obręb 12), dalej zwanej „Odpadami”. Zadanie polega na prawidłowym i bezpiecznym dla środowiska usunięciu, transporcie i unieszkodliwieniu odpadów nielegalnie zmagazynowanych na wskazanym terenie. Zadanie należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2a i 2b do SWZ. 4. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA - informacje zostały szczegółowo opisane w rozdziale I SWZ. 5. Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… wykonania umowy w wysokości stanowiącej 10% ceny całkowitej podanej w ofercie. Wykonawca wnosi zabezpieczenie odrębnie na każdą z części, na którą jego oferta została uznana za najkorzystniejszą. 6. Zamawiający nie stawia wymogu złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 7. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO 7.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem. 7.2. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp (o ile został sformułowany), zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 7.3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. 7.4. W przypadku, o którym mowa w Rozdziale I, ust. 4, pkt 4.2. i pkt 4.3. SWZ, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. 8. WIZJA LOKALNA. Zamawiający informuje, że organizuje dla zainteresowanych niniejszym zamówieniem Wykonawców wizję lokalną w odrębnych terminach dla każdej z części. Szczegółowe informacje dotyczące wizji zawarto w Rozdziale I, ust. 7 SWZ. 9. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA dla części 1 i 2 zamówienia: od dnia podpisania umowy do dnia 30.06.2027 r., z tym, że: 1) Wykonawca jest zobowiązany do usunięcia i przetworzenia ilości odpadów, będących przedmiotem zamówienia w terminie do 6 listopada 2026 roku z zastrzeżeniem pkt 2); 2) Przetworzenie w terminie do 30 czerwca 2027 r., odpadów przekazanych do instalacji do 6 listopada 2026 r., będzie możliwe jedynie w sytuacji, w której Wykonawca przedstawi pisemne oświadczenie posiadacza instalacji przetwarzającej odpady o braku możliwości ich przetworzenia w terminie do 6 listopada 2026 r. 10. PODSTAWY WYKLUCZENIA. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia: - o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, - wobec których zachodzą podstawy do wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, - wobec których zachodzą podstawy do wykluczenia, o których mowa w art. 5k) rozporządzenia Rady (UE) nr 833/201
Auftrag
Art der Leistung
Eignungskriterien — in den Vergabeunterlagen
Der Auftraggeber hat in der Bekanntmachung angegeben, dass die Eignungskriterien in den Vergabeunterlagen stehen (Link rechts), nicht im EU-Formular. Die Eignungs-Analyse unten liest sie dort heraus — Angebot und Nachweise in POL, POL.
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| PRZEDSIĘBIORSTWO MAXIMUS ZBH MUC SPÓŁKA KOMANDYTOWA | 9 | 2022–2026 |
| PRO-MB Michał Bil | 7 | 2021–2026 |
| SOSNOWIECKIE INWESTYCJE SP. Z O.O. | 7 | 2022–2026 |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo Handlowe „NOWA” Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej | 6 | 2022–2026 |
| Walasek Patryk Zakład Usługowy "JAMPICH" | 6 | 2022–2026 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 19 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 18 (Mittel aus 7.921 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Umwelt & Entsorgung gingen 40 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 56.091 erfassten Vergaben) — vor allem aus Bulgarien, Frankreich, Tschechien.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Jetzt registrieren