Zaproszenie do złożenia ofert na dostawę materiałów dla jednostki klimatyzacyjnej ΤΖΑΜΙ, pod nadzorem EFA Eubei, 2026
Πρόσκληση για την προμήθεια υλικών για την κλιματιστική μονάδα του ΤΖΑΜΙ,αρμοδ. της ΕΦΑ Ευβοίας,2026
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 11 września 16:00 — zostało 6 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 1 mies. (261 zamówień, ostatnio wrzesień 2026) — kolejnego można się spodziewać około październik 2026.n = 261
- 65% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (11 814 zamówień od 2021, rozłożonych na 4107 firm). 35% trafiło do nowych firm.n = 11 814 udzielonych zamówień od 2021
- Mediana: 2 ofert na postępowanie (4571 postępowań z liczbą ofert); w 48% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 4571
- W 3 postępowaniach z ustrukturyzowanymi warunkami udziału zamawiający najczęściej wymagał: Wpis do rejestru handlowego (3 z 3).n = 3
- Żadne z 11 814 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 1%.n = 11 814
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Maszyny przemysłowe firmy zagraniczne wygrały 69 zamówień w ciągu 3 lat (z 10 520 odnotowanych) — głównie z Cypr, Francja, Stany Zjednoczone.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 117 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Πρόσκληση για την προμήθεια υλικών για την αποκατάσταση βλάβης στο κλιματιστικό του ΤΖΑΜΙ (Εμίρ Ζαδέ), αρμοδιότητας της ΕΦΑ Ευβοίας, οικ. έτους 2026
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa6.452 €
Opublikowano4 września 2026
KategoriaMaszyny przemysłowe · CPV 42512520-9
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΑΚΗΣ Γ. ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ | 203 | 2024–2026 |
| Α. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. | 130 | 2024–2026 |
| ΦΩΤΕΛΛΗΣ Α.Ε | 93 | 2024–2026 |
| PRINT ALL Ε.Π.Ε. | 58 | 2022–2026 |
| DIVICO | 57 | 2024–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20232
2024207
2025233
2026109
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
6
dni do terminu — piątek, 11 września 16:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019726923Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →