Zaproszenie do złożenia oferty ekonomicznej na dostawę czterech tysięcy (4.000) bloknotów paragonów
Πρόσκληση Υποβολής οικονομικής προσφοράς για την προμήθεια τεσσάρων χιλιάδων (4.000) μπλοκ είσπραξης
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 9 września 23:59 — zostało 4 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 2 mies. (3 zamówień, ostatnio luty 2025) — w tym rytmie kolejne było spodziewane około kwiecień 2025.n = 3
- 61% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (135 zamówień od 2023, rozłożonych na 53 firm). 39% trafiło do nowych firm.n = 135 udzielonych zamówień od 2023
- Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (43 postępowań z liczbą ofert); w 51% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 43
- Żadne z 135 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 0%.n = 135
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Druki i wydawnictwa firmy zagraniczne wygrały 33 zamówień w ciągu 3 lat (z 7718 odnotowanych) — głównie z Włochy, Hiszpania, Cypr.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 2930 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
προμήθεια τεσσάρων χιλιάδων (4.000) μπλοκ είσπραξης σε τετραπλότυπα για πόρους υπέρ ΜΤΝ/ΕΚΟΕΜΝ από τις Υπηρεσίες Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ.
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΜΕΤΟΧΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa6.720 €
Opublikowano4 września 2026
KategoriaDruki i wydawnictwa · CPV 22816000-3
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΒΕΛΤΙΣΤΕΣ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕ | 17 | 2023–2026 |
| ΠΡΟΗΓΜΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΙΚΕ | 9 | 2024–2026 |
| ΟΡΚΩΤΟΙ ΕΛΕΓΚΤΕΣ NEXIA EUROSTATUS ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ | 7 | 2024–2025 |
| PLAK CONSTRUCTION ΕΕ. | 7 | 2024–2026 |
| DLK MON. IKE | 7 | 2024–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20242
20251
20261
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
4
dni do terminu — środa, 9 września 23:59
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019730755Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →