Zapytanie ofertowe: Publiczne punkty ładowania samochodów elektrycznych dla Miasta Oulu
Tietopyyntö: Sähköautojen julkiset latauspisteet Oulun kaupungille
Finlandia · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 14 września 09:00 — zostało 8 dni.
- Ofertę składasz na Hilma — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- 28% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (361 zamówień od 2020, rozłożonych na 252 firm). 72% trafiło do nowych firm.n = 361 udzielonych zamówień od 2020
- Mediana: 4 ofert na postępowanie (98 postępowań z liczbą ofert); w 10% został jeden oferent.n = 98
- Cena zwycięskiej oferty wyniosła w medianie 100% wartości szacunkowej (69 zamówień z szacunkiem i wartością) — kalkulacja na poziomie szacunku jest tu zwykle trafna.n = 69
- Żadne z 361 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 2%.n = 361
- 0% złożonych ofert pochodziło z innych krajów (5 postępowań ze strukturą ofert) — wszyscy oferenci, nie tylko zwycięzcy.n = 5
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 06.09.2026.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Coś niejasne? Pytania do zamawiającego to Twoje prawo — zadaj pisemnie, odpowiedź trafia do wszystkich.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Finlandia firmy zagraniczne wygrały 725 zamówień w ciągu 3 lat (z 63 049 odnotowanych) — głównie z Niemcy, Szwecja, Dania.
Typowa konkurencja: mediana 3 (z 34 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Zamówienie
ZamawiającyOulun kaupunki
RodzajUsługi
Wartość szacunkowanieopublikowana — typowe poniżej progów
Opublikowano31 sierpnia 2026
KategoriaLogistyka i usługi wspierające · CPV 63712600
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ISS Palvelut Oy | 6 | 2024–2026 |
| ISS Palvelut Oy (0906333-1)//Lassila Tikanoja Oyj (FI16801400)//ISS Palvelut Oy (0906333-1)//ISS Palvelut Oy (0906333-1)//ISS Palvelut Oy (0906333-1)//SOL Palvelut Oy (2160299-1)//Lassila Tikanoja Oyj (FI16801400)//ISS Palvelut Oy (0906333-1)//Lassila Tikanoja Oyj (FI16801400)//Lassila Tikanoja Oyj · HELSINGFORS | 6 | 2020–2024 |
| Fazer Food Services Oy · HELSINGFORS | 6 | 2021–2026 |
| Parmaco Oy | 5 | 2022–2023 |
| oulun konetyö oy | 5 | 2020–2025 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
8
dni do terminu — poniedziałek, 14 września 09:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz Hilma i wyszukaj tam:
55959Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →