Rekonstrukcja i rehabilitacja ul. "Jurij Gagarin" w wsi Dragash Wojewoda, gmina Nikopol - Etap 2, w odcinku od 0+750km do 1+054.10km
„Реконструкция и рехабилитация на ул. „Юрий Гагарин" в с. Драгаш войвода, община Никопол - Етап 2, в участъка от 0+750км до 1+054.10км“
Bułgaria · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 25 września 20:59 — zostało 20 dni.
- Ofertę składasz na ЦАИС ЕОП — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 4 mies. (18 zamówień, ostatnio czerwiec 2026) — kolejnego można się spodziewać około październik 2026.n = 18
- Cena zwycięskiej oferty wyniosła w medianie 51% wartości szacunkowej (12 zamówień z szacunkiem i wartością) — kalkulacja na poziomie szacunku jest tu zwykle za wysoka. Branża: 99%.n = 12
- 67% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (61 zamówień od 2024, rozłożonych na 21 firm). 33% trafiło do nowych firm.n = 61 udzielonych zamówień od 2024
- Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (35 postępowań z liczbą ofert); w 51% został jeden oferent. Branża: mediana 2 ofert.n = 35
- Żadne z 61 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 0%.n = 61
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Bułgaria · Roboty budowlane firmy zagraniczne wygrały 12 zamówień w ciągu 3 lat (z 19 633 odnotowanych).
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 11 zamówień).
Czego szuka zamawiający
При изпълнение на настоящата обществена поръчка следва да се определи изпълнител на строителни-монтажни работи по реконструкция и рехабилитация на ул. „Юрий Гагарин" в с. Драгаш войвода, община Никопол - Етап 2, в участъка от 0+750км до 1+054.10км. В обхвата на предмета на обществената поръчка се предвижда изпълнение на строителни-монтажни работи по реконструкция и рехабилитация на ул. „Юрий Гагарин" в с. Драгаш войвода, община Никопол - Етап 2, в участъка от 0+750км до 1+054.10км, в това число: • изпълнение на строително – монтажни работи, включително доставка на суровини и материали, механизация, работна сила и всички услуги и дейности, необходими за изпълнение на строителството, в съответствие с техническата спецификация и количествените сметки; • гаранционна отговорност съобразно условията и изискванията на Наредба № 2 от 2003 г. за въвеждане в експлоатация на строежите в Република…
Pokaż pełny opis
… България и минимални гаранционни срокове за изпълнение на СМР, във връзка с чл.160, ал.4 и ал.5 от ЗУТ. Гаранционните срокове текат от деня на въвеждане на строителния обект в експлоатация. За обекта е изготвен, съгласуван и одобрен инвестиционен проект и е издадено Разрешение за строеж № 87 от 22.12.2022 г. на Главния архитект на Община Никопол, допълнено със Заповед от 24.01.2024 г. на Главния архитект на Община Никопол, съгласно което строежът е четвърта категория. За строежа има изготвен, одобрен и съгласуван инвестиционен проект, който обхваща цялата дължина на улицата– от 0+000 км до 1+054.10 км. В съответствие с проекта и издаденото разрешение за строеж е въведена етапност за изпълнение съгласно която са дефинирани 2 отделни етапа за изпълнение. Предмет на настоящата поръчка е единствено Етап 2, отнасящ участъка от 0+750 км до 1+054.10 км, съгласно издаденото разрешение за строеж. Тротоарите не попадат в обхвата на поръчката и не следва да се предвиждат за изпълнение. Изпълнителят ще осъществява възложените му дейности съгласно изискванията на Закона за устройство на тери
Zamówienie
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| Ен Ес Проект ЕООД | 9 | 2024–2025 |
| НИТОВ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД | 7 | 2024–2026 |
| ТЕХНО СТРОЙ БЪЛГАРИЯ ООД | 6 | 2024–2025 |
| БУЛАВТО БЪЛГАРИЯ АД | 6 | 2025 |
| ЕКОСОЛ БЪЛГАРИЯ АД | 5 | 2026 |
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
Jak złożyć ofertę
899401