Reconstruction et réhabilitation de la rue "Iouri Gagarine" au village Dragash Voïvoda, commune de Nikopol - Étape 2, dans le tronçon de 0+750km à 1+054.10km
„Реконструкция и рехабилитация на ул. „Юрий Гагарин" в с. Драгаш войвода, община Никопол - Етап 2, в участъка от 0+750км до 1+054.10км“
Bulgarie · comment soumissionner ici →
Votre chemin vers le dépôt
- Échéance : 25 septembre à 20:59 — encore 20 jours.
- Le dépôt se fait sur ЦАИС ЕОП — pas ici, pas par e-mail. ↗
- Réunissez vos justificatifs — les exigences figurent plus haut ; pour beaucoup, l'analyse explique comment les obtenir.
Clement Ce que les chiffres disent de cet acheteur
- Dans ce secteur, l'acheteur attribue environ tous les 4 mois (18 attributions, la dernière en juin 2026) — la prochaine est attendue vers octobre 2026 à ce rythme.n = 18
- L'attribution s'est faite en médiane à 51 % de la valeur estimée (12 attributions avec estimation et montant) — calculer sur l'estimation est ici le plus souvent trop haut. Secteur : 99 %.n = 12
- 67 % des attributions de cet acheteur sont allées à des entreprises qui avaient déjà gagné ici (61 attributions depuis 2024, réparties sur 21 entreprises). 33 % sont allées à de nouveaux noms.n = 61 attributions depuis 2024
- En médiane, une seule offre par procédure (35 procédures avec nombre d'offres) ; 51 % se sont terminées avec un seul candidat. Secteur : 2 offres en médiane.n = 35
- Aucune des 61 attributions au pays du titulaire connu n'est allée à une entreprise étrangère jusqu'ici. Moyenne du secteur : 0 %.n = 61
À partir des attributions documentées de cet acheteur ; valeurs de comparaison du même secteur et du même pays. Ni prévision, ni conseil juridique. Au 05/09/2026.
Soumissionnaires étrangers
En Bulgarie · Travaux de construction, 12 marchés ont été remportés par des entreprises étrangères sur 3 ans (sur 19 633 attributions recensées).
Concurrence habituelle : médiane 1 (sur 11 marchés).
Ce que recherche l'acheteur
При изпълнение на настоящата обществена поръчка следва да се определи изпълнител на строителни-монтажни работи по реконструкция и рехабилитация на ул. „Юрий Гагарин" в с. Драгаш войвода, община Никопол - Етап 2, в участъка от 0+750км до 1+054.10км. В обхвата на предмета на обществената поръчка се предвижда изпълнение на строителни-монтажни работи по реконструкция и рехабилитация на ул. „Юрий Гагарин" в с. Драгаш войвода, община Никопол - Етап 2, в участъка от 0+750км до 1+054.10км, в това число: • изпълнение на строително – монтажни работи, включително доставка на суровини и материали, механизация, работна сила и всички услуги и дейности, необходими за изпълнение на строителството, в съответствие с техническата спецификация и количествените сметки; • гаранционна отговорност съобразно условията и изискванията на Наредба № 2 от 2003 г. за въвеждане в експлоатация на строежите в Република…
Afficher la description complète
… България и минимални гаранционни срокове за изпълнение на СМР, във връзка с чл.160, ал.4 и ал.5 от ЗУТ. Гаранционните срокове текат от деня на въвеждане на строителния обект в експлоатация. За обекта е изготвен, съгласуван и одобрен инвестиционен проект и е издадено Разрешение за строеж № 87 от 22.12.2022 г. на Главния архитект на Община Никопол, допълнено със Заповед от 24.01.2024 г. на Главния архитект на Община Никопол, съгласно което строежът е четвърта категория. За строежа има изготвен, одобрен и съгласуван инвестиционен проект, който обхваща цялата дължина на улицата– от 0+000 км до 1+054.10 км. В съответствие с проекта и издаденото разрешение за строеж е въведена етапност за изпълнение съгласно която са дефинирани 2 отделни етапа за изпълнение. Предмет на настоящата поръчка е единствено Етап 2, отнасящ участъка от 0+750 км до 1+054.10 км, съгласно издаденото разрешение за строеж. Тротоарите не попадат в обхвата на поръчката и не следва да се предвиждат за изпълнение. Изпълнителят ще осъществява възложените му дейности съгласно изискванията на Закона за устройство на тери
Marché
Qui a déjà remporté des marchés ici
| Entreprise | Attributions | Période |
|---|---|---|
| Ен Ес Проект ЕООД | 9 | 2024–2025 |
| НИТОВ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД | 7 | 2024–2026 |
| ТЕХНО СТРОЙ БЪЛГАРИЯ ООД | 6 | 2024–2025 |
| БУЛАВТО БЪЛГАРИЯ АД | 6 | 2025 |
| ЕКОСОЛ БЪЛГАРИЯ АД | 5 | 2026 |
À quelle fréquence cet acheteur lance ce type de marché
Qui connaît le rythme se prépare au lieu de réagir.
Comment candidater
899401