So bietet man in diesem Land: Portale, Fristen, Schwellenwerte →
Obstaranie združenej dodávky trakčnej elektriny vrátane zodpovednosti za odchýlku pre potreby tretích osôb na obdobie 12 mesiacov, od 01.01.2027 do 31.12.2027
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 2. Oktober um 08:00 — noch 28 Tage.
- Eingereicht wird auf ÚVO / EVO — nicht bei uns und nicht per E-Mail. ↗
- Angebot und Nachweise in: SLK, CES.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
Eine Behörde beschafft Strom für ihre Dienststellen vom 01.01.2027 bis 31.12.2027 und überträgt einem Lieferanten die Ausgleichsverantwortung für Abweichungen sowie den Ankauf von Überschussstrom aus Bremsenergierückgewinnung von Eisenbahnen.
- Lieferzeitraum: 12 Monate vom 01.01.2027 bis 31.12.2027
- Übernahme der Ausgleichsverantwortung für alle Abnahmestellen nach Verordnung 207/2023 Z. z.
- Abnahme von Überschussstrom aus Bremsenergierückgewinnung in voraussichtlichem Umfang nicht über 8.000 MWh für die Vertragsdauer
Predmetom zákazky s názvom „Obstaranie združenej dodávky trakčnej elektriny vrátane zodpovednosti za odchýlku pre potreby tretích osôb na obdobie 12 mesiacov, od 01.01.2027 do 31.12.2027“ je - dodávka elektriny do odberných miest obstarávateľa, ktorých úplný zoznam tvorí Prílohu č. 1 Kapitoly B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov, podľa potreby uvedenej v predpokladanom odberovom diagrame, ktorý tvorí Prílohu č. 2 Kapitoly B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov, v požadovanej kvalite a s garanciou dodávky elektriny po celú dobu platnosti zmluvy o združenej dodávke elektriny uzatvorenej na základe výsledku verejnej súťaže; - zabezpečenie distribúcie elektriny, regulovaných distribučných služieb od prevádzkovateľa distribučnej sústavy, ku ktorej sú odberné miesta pripojené, zabezpečenie ostatných súvisiacich služieb, vrátane odvodu do Národného jadrového fondu podľa…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… nariadenia vlády č. 21/2019 Z. z., ktorým sa ustanovuje výška ročného odvodu určeného na úhradu historického dlhu z dodanej elektriny koncovým odberateľom elektriny a podrobnosti o spôsobe jeho výberu pre Národný jadrový fond, jeho použití a o spôsobe a lehotách jeho úhrady v znení neskorších predpisov; - prevzatie zodpovednosti za odchýlku obstarávateľa v celom rozsahu, za všetky odberné miesta, v súlade s vyhláškou č. 207/2023 Z. z., ktorou sa ustanovujú pravidlá pre fungovanie vnútorného trhu s elektrinou, obsahové náležitosti prevádzkového poriadku prevádzkovateľa sústavy, organizátora krátkodobého trhu s elektrinou a rozsah obchodných podmienok, ktoré sú súčasťou prevádzkového poriadku prevádzkovateľa sústavy v znení neskorších predpisov, voči zúčtovateľovi odchýlok. Prevzatie zodpovednosti za odchýlku obstarávateľa v celom rozsahu, voči zúčtovateľovi odchýlok, bude súčasťou poplatku uchádzača za nákup elektrickej energie, vypočítaného a vyjadreného v EUR bez DPH / MWh, zaokrúhleného na tri (3) desatinné miesta, ktorý je kritériom na vyhodnotenie ponúk, resp. celkovej ceny za dodanie elektriny dodanej do odberných miest obstarávateľa, stanovenej v súlade s podmienkami uvedenými v súťažných podkladoch. Predmetom zákazky je ďalej záväzok uzatvoriť s obstarávateľom Zmluvu o dodávke prebytkov elektriny a prevzatí zodpovednosti za odchýlku, a to vo vzťahu k elektrine vyrobenej železničnými hnacími koľajovými vozidlami pomocou elektrodynamickej rekuperačnej brzdy, ktorá nebola v čase jej výroby spotrebovaná, v predpokladanom množstve neprevyšujúcom 8.000 MWh elektriny za obdobie platnosti zmluvy o dodávke prebytkov elektriny (ďalej aj ako „predmet zákazky“ v príslušnom gramatickom tvare). Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (ďalej aj ako "SP").
Auftrag
Eignungskriterien — in den Vergabeunterlagen
Der Auftraggeber hat in der Bekanntmachung angegeben, dass die Eignungskriterien in den Vergabeunterlagen stehen (Link rechts), nicht im EU-Formular. Die Eignungs-Analyse unten liest sie dort heraus — Angebot und Nachweise in SLK, CES.
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| TSS GRADE, a.s. | 6 | 2024–2025 |
| DIPRO Consult, s.r.o. | 4 | 2024–2026 |
| InterWay, a. s. | 3 | 2023 |
| TORY CONSULTING, a.s. | 3 | 2025–2026 |
| TEMPRA, s.r.o. | 3 | 2024–2025 |
Taktik
Dieses Verfahren gibt 28 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 29 (Mittel aus 635 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Slowakei gingen 749 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 15.552 erfassten Vergaben) — vor allem aus Tschechien, Deutschland, Polen.
Angebotssprache: Slowakisch, Tschechisch.