ZAWIADOMIENIE O MANIFESTACJI ZAINTERESOWANIA I JEDNOCZESNY LIST ZAPROSZENIA procedury negocjacyjnej, na podstawie art. 50 ust. 1 lit. e) i n. art. D. Lgs 36/2023 do zawarcia Umowy ramowej z jednym operatorem gospodarczym bez gwarantowanego minimum na podstawie art. 59 ust. 3 D. Lgs n. 36/2023, dotyczącej USŁUGI PIELĘGNIARSKIEJ DO POBRAŃ KRWI I POBIERANIA PRÓBEK BIOLOGICZNYCH W KOMUNALNYCH PUNKTACH POBRAŃ OKRES OD 01.10.2026 DO 31.12.2028
AVVISO DI MANIFESTAZIONE DI INTERESSE E CONTESTUALE LETTERA INVITO della procedura negoziata, ai sensi dell'art. 50 comma 1 lett e) e s.m.i. D. Lgs 36/2023 per l'affidamento dell'Accordo Quadro, ad un singolo operatore economico e senza minimo garantito ai sensi dellart. 59, co 3 del D. Lgs n. 36/2023, avente ad oggetto il SERVIZIO INFERMIERISTICO PER PRELIEVI EMATICI E RACCOLTA DI CAMPIONI BIOLOGICI PRESSO PUNTI PRELIEVI COMUNALI PERIODO DAL 01.10.2026 AL 31.12.2028
Włochy
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 17 września 09:00 — zostało 13 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Do tego postępowania nie potrzebujesz spółki — jednoosobowe działalności i freelancerzy mogą składać oferty (art. 19 dyr. 2014/24/UE). Liczy się zdolność, nie forma prawna. Więcej w poradniku →
Oferenci zagraniczni
W kategorii Włochy firmy zagraniczne wygrały 2091 zamówień w ciągu 3 lat (z 2 129 497 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Hiszpania.
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Zamówienie
ZamawiającyCOMUNE DI PORTOGRUARO
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa109.210 €
Opublikowano2 września 2026
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| MAGGIOLI S.P.A. | 11 | 2024–2026 |
| Studio di Ingegneria Zanet e Scorzon | 7 | 2024–2026 |
| ELETTROMECCANICA EUGANEA SRL | 5 | 2025 |
| MIO FABIO | 5 | 2024–2025 |
| CATTO SERVIZI S.R.L. | 5 | 2024–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
13
dni do terminu — czwartek, 17 września 09:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na the publishing platform via ANAC PVL. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →