Friedrich & ClementBETA
SzukajPrzetargiZamawiającyFirmyPoradnikiDEENFRPLLogowanieZarejestruj się
Przetargi›Sprzęt medyczny i farmacja · GR

INNE SPRAWY UMÓW (ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERT I UZASADNIENIA WYDANIA DECYZJI BEZPOŚREDNIEJ UDZIELENIA ZAMÓWIENIA) 401 ΓΣΝΑ 23793

ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ (ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛ. ΠΡΟΣΦ. ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛ. ΕΚΔ. ΑΠΟΦ. ΑΠΕΥΘ. ΑΝΑΘ.) 401 ΓΣΝΑ 23793

Grecja · jak tu składać oferty →

Twoja droga do złożenia oferty

  1. Termin: 15 września 11:00 — zostało 9 dni.
  2. Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
  3. Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.

Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym

  • W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 1 mies. (8244 zamówień, ostatnio wrzesień 2026) — kolejnego można się spodziewać około październik 2026. Ostatnie zamówienie otrzymała firma «ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΙΜΠΡΗ & ΣΙΑ Ε.Ε - ESCO ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ».n = 8244
  • 79% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (36 070 zamówień od 2012, rozłożonych na 7560 firm). 21% trafiło do nowych firm.n = 36 070 udzielonych zamówień od 2012
  • Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (13 609 postępowań z liczbą ofert); w 73% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 13 609
  • 2% zamówień trafiło do firm z zagranicy (36 070 zamówień ze znanym krajem wykonawcy). Średnia branżowa: 1%.n = 36 070

Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 06.09.2026.

Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.

Oferenci zagraniczni

W kategorii Grecja · Sprzęt medyczny i farmacja firmy zagraniczne wygrały 1724 zamówień w ciągu 3 lat (z 211 718 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Włochy.

Typowa konkurencja: mediana 1 (z 2986 zamówień).

Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.

Czego szuka zamawiający

1. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΦΟΡΗΣΗΣ, ΟΠΩΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΤΕΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ ΕΓΓΡΑΦΟΥ 2. ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΦΟΡΗΣΗΣ, ΟΠΩΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΤΕΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ ΕΓΓΡΑΦΟΥ

Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).

Zamówienie

ZamawiającyΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa23.645 €
Opublikowano31 sierpnia 2026
KategoriaSprzęt medyczny i farmacja · CPV 33696600-1

Kto dotąd tu wygrywał

WykonawcaUdzielone zamówieniaOkres
ΔΙΚΕΜΣ5792023–2026
ΕΚΕΜΣ4572024–2026
ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ2882024–2026
ARMY PARTS2232023–2026
ΑΦΟΙ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΙ Α.Ε.2132023–2026
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.

Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia

20222
2023300
20244637
20255356
20263712

Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.

9
dni do terminu — wtorek, 15 września 11:00

Jak złożyć ofertę

Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019731565
Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →
Najczęstsze pytania
?Gdzie szukać przetargów publicznych w Europie?→?Od jakiej kwoty przetarg unijny 2026?→?Jakie dokumenty do przetargu?→?Jakie portale przetargowe są w Niemczech?→?Co to jest zamówienie poniżej progów?→?Czy trzeba mieć spółkę, by startować w przetargu?→?Czy jest bezpłatna wyszukiwarka przetargów?→
Friedrich & ClementEuropejskie przetargi publiczne, zebrane i przeszukiwalne — 73 portale, 27 krajów.
ProduktWyszukiwarkaZamawiającyFirmyStrumień danychAPIO nas
ZnajdźKraj po krajuWedług kraju i branżyPortale niemieckie wg kraju związkowegoZamówienia poniżej progów w EuropieSerwisy wyszukiwania w porównaniu
Składaj ofertyPortal po portaluKryteria kwalifikacji wyjaśnioneProgi unijne 2026Czy potrzebna jest spółka?Certyfikaty: ISO 9001, 14001, 27001Rytm i terminy
ZrozumNorma rynkowa według branży i krajuSłownikFaktyŹródłaMetodykaDaneJak to działaThe Daily Tender
PrawneImpressumPrywatnośćRegulamin
Rejestracja, wyszukiwarka i poranne wydanie dostępne po polsku. Strony prawne pozostają po niemiecku.