OGŁOSZENIE NR 30/2026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 30/2026
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 21 września 15:00 — zostało 16 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 2 mies. (63 zamówień, ostatnio lipiec 2026) — w tym rytmie kolejne było spodziewane około sierpień 2026.n = 63
- 66% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (1587 zamówień od 2023, rozłożonych na 534 firm). 34% trafiło do nowych firm.n = 1587 udzielonych zamówień od 2023
- Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (464 postępowań z liczbą ofert); w 55% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 464
- Żadne z 1587 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 1%.n = 1587
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Meble i wyposażenie firmy zagraniczne wygrały 120 zamówień w ciągu 3 lat (z 19 575 odnotowanych) — głównie z Włochy, Niemcy, Francja.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 22 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Διακήρυξη ΑΡΙΘΜ. 30/2026 Ανοικτού Διαγωνισμού (κάτω των ορίων) για την προμήθεια «ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ» (ΥΛΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ - ΥΛΙΚΑ ΜΟΝΑΔΑΣ ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΕΙΩΝ), (CPV 39230000-3), ΑΛΕ 32302030000001 (ΚΑΕ 1311).
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa134.334 €
Opublikowano4 września 2026
KategoriaMeble i wyposażenie · CPV 39230000-3
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| DEMO ΑΒΕΕ | 86 | 2023–2025 |
| ΒΙΟΣΕΡ Α.Ε. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΕΝΤΕΡΙΚΩΝ ΔΙΑΛΥΜΑΤΩΝ | 49 | 2024–2026 |
| RONTIS HELLAS | 30 | 2024–2026 |
| ΕΛΦΕΝ ΙΚΕ | 26 | 2024–2026 |
| ΚΑΛΤΕΚ ΜΟΝ. ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ | 25 | 2024–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
202442
202559
202624
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
16
dni do terminu — poniedziałek, 21 września 15:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019724877Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →