Zaproszenie do złożenia oferty ekonomicznej dotyczącej usług naprawy awarii windy ΝΜ
Πρόσκληση υποβολής οικονομικής προσφοράς για υπηρεσίες επισκευής βλαβών ανελκυστήρα του ΝΜ
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 10 września 15:00 — zostało 5 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- 65% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (11 814 zamówień od 2021, rozłożonych na 4107 firm). 35% trafiło do nowych firm.n = 11 814 udzielonych zamówień od 2021
- Mediana: 2 ofert na postępowanie (4571 postępowań z liczbą ofert); w 48% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 4571
- W 3 postępowaniach z ustrukturyzowanymi warunkami udziału zamawiający najczęściej wymagał: Wpis do rejestru handlowego (3 z 3).n = 3
- Żadne z 11 814 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 1%.n = 11 814
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, wpływały zwykle tylko 2 oferty — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Naprawy i konserwacja firmy zagraniczne wygrały 237 zamówień w ciągu 3 lat (z 52 048 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Stany Zjednoczone.
Typowa konkurencja: mediana 2 (z 333 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Πρόσκληση υποβολής οικονομικής προσφοράς που αφορά σε εργασίες επισκευής και αποκατάστασης βλαβών ενός (1) ανελκυστήρα προσώπων του Νομισματικού Μουσείου.
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa1.089 €
Opublikowano4 września 2026
KategoriaNaprawy i konserwacja · CPV 50750000-7
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΑΚΗΣ Γ. ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ | 203 | 2024–2026 |
| Α. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. | 130 | 2024–2026 |
| ΦΩΤΕΛΛΗΣ Α.Ε | 93 | 2024–2026 |
| PRINT ALL Ε.Π.Ε. | 58 | 2022–2026 |
| DIVICO | 57 | 2024–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
2024771
2025786
2026534
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
5
dni do terminu — czwartek, 10 września 15:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019725239Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →