Inne Sprawy Umów (Zaproszenie do Złożenia Ofert)
Άλλα Θέματα Συμβάσεων (Πρόσκληση για Υποβολή Προσφορών)
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 9 września 14:00 — zostało 4 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 2 mies. (2559 zamówień, ostatnio wrzesień 2026) — kolejnego można się spodziewać około październik 2026.n = 2559
- 79% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (36 070 zamówień od 2012, rozłożonych na 7560 firm). To wyraźnie więcej niż norma branżowa (64%) — nowi wykonawcy mają tu trudniej niż gdzie indziej.n = 36 070 udzielonych zamówień od 2012
- Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (13 608 postępowań z liczbą ofert); w 73% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 13 608
- 2% zamówień trafiło do firm z zagranicy (36 070 zamówień ze znanym krajem wykonawcy). Średnia branżowa: 0%.n = 36 070
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Materiały budowlane firmy zagraniczne wygrały 75 zamówień w ciągu 3 lat (z 27 666 odnotowanych) — głównie z Stany Zjednoczone, Cypr, Polska.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 1032 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
1. Πλακάκι δαπέδου 60χ60 2. Κολλά πλακιδίων 25Kg 3. Χαλαζιακό Αστάρι 5Lt 4. Πλακάκι επιτοιχιο 60χ30 5. Σφήνες 6. Σιλικόνη 7. Πλακάκι σχάρα 10χ10 8. Αποστάτες 2mm
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
RodzajDostawy
Wartość szacunkowa2.419 €
Opublikowano4 września 2026
KategoriaMateriały budowlane · CPV 44111700-8
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΔΙΚΕΜΣ | 579 | 2023–2026 |
| ΕΚΕΜΣ | 457 | 2024–2026 |
| ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ | 288 | 2024–2026 |
| ARMY PARTS | 223 | 2023–2026 |
| ΑΦΟΙ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΙ Α.Ε. | 213 | 2023–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20221
202310
20241602
20251910
20261042
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
4
dni do terminu — środa, 9 września 14:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019727421Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →