ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ROCZNĄ UMOWĘ WSPARCIA SYSTEMU WEJŚĆ-WYJŚĆ
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΙΣΡΟΩΝ - ΕΚΡΟΩΝ
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 8 września 10:00 — zostało 3 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 1 mies. (182 zamówień, ostatnio sierpień 2026) — kolejnego można się spodziewać około wrzesień 2026.n = 182
- 79% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (36 070 zamówień od 2012, rozłożonych na 7560 firm). To wyraźnie więcej niż norma branżowa (57%) — nowi wykonawcy mają tu trudniej niż gdzie indziej.n = 36 070 udzielonych zamówień od 2012
- Mediana: tylko jedna oferta na postępowanie (13 608 postępowań z liczbą ofert); w 73% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 13 608
- 2% zamówień trafiło do firm z zagranicy (36 070 zamówień ze znanym krajem wykonawcy). Średnia branżowa: 2%.n = 36 070
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Pozostałe usługi firmy zagraniczne wygrały 136 zamówień w ciągu 3 lat (z 6639 odnotowanych) — głównie z Kanada, Holandia, Włochy.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 71 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ - ΑΔΕΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΣΡΟΩΝ - ΕΚΡΟΩΝ)
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa3.120 €
Opublikowano3 września 2026
KategoriaPozostałe usługi · CPV 98300000-6
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΔΙΚΕΜΣ | 579 | 2023–2026 |
| ΕΚΕΜΣ | 457 | 2024–2026 |
| ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥ | 288 | 2024–2026 |
| ARMY PARTS | 223 | 2023–2026 |
| ΑΦΟΙ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΙ Α.Ε. | 213 | 2023–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20234
2024139
2025137
202667
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
3
dni do terminu — wtorek, 8 września 10:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019728044Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →