STRESZCZENIE ZAWIADOMIENIA 20/2026 USŁUGI SPORZĄDZANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH
ΠΕΡΙΛΙΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 20/2026 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΑΞΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΩΝ
Grecja · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 21 września 15:00 — zostało 16 dni.
- Ofertę składasz na ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ — nie u nas i nie e-mailem. ↗
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement Co liczby mówią o tym zamawiającym
- W tej branży zamawiający udziela zamówień mniej więcej co 2 mies. (32 zamówień, ostatnio sierpień 2026) — kolejnego można się spodziewać około październik 2026.n = 32
- 80% zamówień tego zamawiającego trafiło do firm, które już wcześniej tu wygrały (2674 zamówień od 2022, rozłożonych na 531 firm). To wyraźnie więcej niż norma branżowa (53%) — nowi wykonawcy mają tu trudniej niż gdzie indziej.n = 2674 udzielonych zamówień od 2022
- Mediana: 2 ofert na postępowanie (1280 postępowań z liczbą ofert); w 48% został jeden oferent. Branża: mediana 1 ofert.n = 1280
- Żadne z 2674 zamówień ze znanym krajem wykonawcy nie trafiło dotąd do firmy zagranicznej. Średnia branżowa: 2%.n = 2674
Na podstawie udokumentowanych zamówień tego zamawiającego; wartości porównawcze z tej samej branży i kraju. To nie prognoza ani porada prawna. Stan na 05.09.2026.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Grecja · Usługi dla biznesu firmy zagraniczne wygrały 1321 zamówień w ciągu 3 lat (z 63 972 odnotowanych) — głównie z Cypr, Włochy, Stany Zjednoczone.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 8 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Zamówienie
ZamawiającyΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 'ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕIO'
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa73.629 €
Opublikowano3 września 2026
KategoriaUsługi dla biznesu · CPV 79211200-8
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| ΚΟΠΕΡ ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε. | 128 | 2023–2026 |
| ΚΑΛΤΕΚ ΜΟΝ. ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ | 64 | 2024–2026 |
| ZIMMER BIOMET ΕΛΛΑΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε. | 55 | 2024–2026 |
| ΑΝ. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΑΕ | 50 | 2024–2026 |
| PS TEAM ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ Ε.Π.Ε. | 47 | 2024–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20232
202413
202521
202634
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
16
dni do terminu — poniedziałek, 21 września 15:00
Jak złożyć ofertę
Otwórz ΚΗΜΔΗΣ / ΕΣΗΔΗΣ i wyszukaj tam:
26PROC019729332Ogłoszenie nosi ten numer na portalu. Jeśli wyszukiwarka nic nie znajdzie, proszę spróbować tytułu lub nazwy zamawiającego.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →