Dostawa aparatury medycznej - robotycznego ramienia ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezoplastyki (...).
Poland · Wrocław · how to bid here →
Your path to submission
- Deadline: 17 September at 00:00 — 12 days left.
- The submission point is stated in the notice (link on the right).
- Offer and evidence in: POL.
- Collect your evidence — the eligibility requirements are listed above; for many of them the analysis explains how to obtain them.
Foreign bidders
In Poland · Medical equipment & pharma, 5,084 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 270,975 recorded awards) — mostly from Germany, France, Czechia.
What the buyer is looking for
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej (rok produkcji min. 2025) aparatury medycznej - robotycznego ramienia…
Show full description
… ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezoplastyki, na podstawie Uchwały nr XXIX/804/26 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2026r.w sprawie zmian w budżecie Województw Dolnośląskiego na rok 2026 i Uchwały nr 4670/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 lipca 2026r. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezo plastyki, na podstawie Uchwały nr XXIX/804/26 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2026r.w sprawie zmian w budżecie Województw Dolnośląskiego na rok 2026 i Uchwały nr 4670/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 lipca 2026r. w sprawie zmiany Uchwały nr 1458/VII/25 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 27 stycznia 2026r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu w latach 2025-2026, dotacji na realizację zadania pn.: „Poprawa bazy leczniczej”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Selection criteria — in the procurement documents
The buyer states in the notice that the selection criteria are in the procurement documents (link on the right), not in the EU form. The document analysis below extracts them from there — bid and evidence in POL.
Contract
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| Urtica Sp. z o.o. | 19 | 2024–2026 |
| Salus International Sp. z o. o. | 18 | 2024–2026 |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. | 13 | 2024–2026 |
| Farmacol – Logistyka Sp. z o.o. | 12 | 2024–2026 |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. · 64-300 PL | 12 | 2015–2026 |
How often this buyer tenders this
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.