Dostawa aparatury medycznej - robotycznego ramienia ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezoplastyki (...).
Pologne · Wrocław · comment soumissionner ici →
Votre chemin vers le dépôt
- Échéance : 17 septembre à 00:00 — encore 12 jours.
- Le lieu de dépôt figure dans l'avis (lien à droite).
- Offre et justificatifs en : POL.
- Réunissez vos justificatifs — les exigences figurent plus haut ; pour beaucoup, l'analyse explique comment les obtenir.
Soumissionnaires étrangers
En Pologne · Équipements médicaux & pharmacie, 5 084 marchés ont été remportés par des entreprises étrangères sur 3 ans (sur 270 975 attributions recensées) — surtout de Allemagne, France, Tchéquie.
Ce que recherche l'acheteur
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej (rok produkcji min. 2025) aparatury medycznej - robotycznego ramienia…
Afficher la description complète
… ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezoplastyki, na podstawie Uchwały nr XXIX/804/26 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2026r.w sprawie zmian w budżecie Województw Dolnośląskiego na rok 2026 i Uchwały nr 4670/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 lipca 2026r. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezo plastyki, na podstawie Uchwały nr XXIX/804/26 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2026r.w sprawie zmian w budżecie Województw Dolnośląskiego na rok 2026 i Uchwały nr 4670/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 lipca 2026r. w sprawie zmiany Uchwały nr 1458/VII/25 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 27 stycznia 2026r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu w latach 2025-2026, dotacji na realizację zadania pn.: „Poprawa bazy leczniczej”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Critères de sélection — dans les documents de la consultation
L'acheteur indique dans l'avis que les critères de sélection figurent dans les documents de la consultation (lien à droite), pas dans le formulaire européen. L'analyse des documents ci-dessous les en extrait — offre et justificatifs en POL.
Marché
Qui a déjà remporté des marchés ici
| Entreprise | Attributions | Période |
|---|---|---|
| Urtica Sp. z o.o. | 19 | 2024–2026 |
| Salus International Sp. z o. o. | 18 | 2024–2026 |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. | 13 | 2024–2026 |
| Farmacol – Logistyka Sp. z o.o. | 12 | 2024–2026 |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. · 64-300 PL | 12 | 2015–2026 |
À quelle fréquence cet acheteur lance ce type de marché
Qui connaît le rythme se prépare au lieu de réagir.