Dostawa aparatury medycznej - robotycznego ramienia ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezoplastyki (...).
Polska · Wrocław · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 17 września 00:00 — zostało 12 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Oferta i dokumenty w języku: POL.
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Polska · Sprzęt medyczny i farmacja firmy zagraniczne wygrały 5084 zamówień w ciągu 3 lat (z 270 975 odnotowanych) — głównie z Niemcy, Francja, Czechy.
Czego szuka zamawiający
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej (rok produkcji min. 2025) aparatury medycznej - robotycznego ramienia…
Pokaż pełny opis
… ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezoplastyki, na podstawie Uchwały nr XXIX/804/26 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2026r.w sprawie zmian w budżecie Województw Dolnośląskiego na rok 2026 i Uchwały nr 4670/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 lipca 2026r. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezo plastyki, na podstawie Uchwały nr XXIX/804/26 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2026r.w sprawie zmian w budżecie Województw Dolnośląskiego na rok 2026 i Uchwały nr 4670/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 lipca 2026r. w sprawie zmiany Uchwały nr 1458/VII/25 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 27 stycznia 2026r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu w latach 2025-2026, dotacji na realizację zadania pn.: „Poprawa bazy leczniczej”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
Kryteria kwalifikacji — w dokumentach zamówienia
Zamawiający wskazał w ogłoszeniu, że kryteria kwalifikacji znajdują się w dokumentach zamówienia (link po prawej), nie w formularzu UE. Analiza dokumentów poniżej je stamtąd wydobywa — oferta i dokumenty w języku POL.
Zamówienie
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| Urtica Sp. z o.o. | 19 | 2024–2026 |
| Salus International Sp. z o. o. | 18 | 2024–2026 |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. | 13 | 2024–2026 |
| Farmacol – Logistyka Sp. z o.o. | 12 | 2024–2026 |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. · 64-300 PL | 12 | 2015–2026 |
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.