Gara a procedura aperta sensi dell’art. 71, del D.Lgs. 36/2023 dei servizi di monitoraggio istituzionale, parlamentare e normativo per IIT
Włochy · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 5 października 12:00 — zostało 31 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Oferta i dokumenty w języku: ITA.
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Do tego postępowania nie potrzebujesz spółki — jednoosobowe działalności i freelancerzy mogą składać oferty (art. 19 dyr. 2014/24/UE). Liczy się zdolność, nie forma prawna. Więcej w poradniku →
Oferenci zagraniczni
W kategorii Włochy firmy zagraniczne wygrały 2091 zamówień w ciągu 3 lat (z 2 132 905 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Hiszpania.
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Gara a procedura aperta sensi dell’art. 71, del D.Lgs. 36/2023 dei servizi di monitoraggio istituzionale, parlamentare e normativo per IIT
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE). Z wersji TED — Tenders Electronic Daily tego samego ogłoszenia.
Kryteria kwalifikacji — przez JEDZ
Zamawiający wskazał w ogłoszeniu, że zdolność wykazuje się przez jednolity europejski dokument zamówienia (JEDZ); konkretne wymagania znajdują się w dokumentach zamówienia. Analiza dokumentów poniżej je stamtąd wydobywa — oferta i dokumenty w języku ITA.
Zamówienie
ZamawiającyISTITUTO ITALIANO DI TECNOLOGIA
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa192.000 €
Opublikowano4 września 2026
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| LIFE TECHNOLOGIES ITALIA FIL. LIFE TECHNOLOGIES EUROPE B.V | 90 | 2024–2026 |
| MERCK LIFE SCIENCE | 81 | 2024–2026 |
| JACOBACCI & PARTNERS S.p.A. | 55 | 2024–2026 |
| DB ELECTRONIC INSTRUMENTS S.R.L. | 53 | 2024–2026 |
| ILLUMINA ITALY SRL | 37 | 2024–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
31
dni do terminu — poniedziałek, 5 października 12:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na the publishing platform via ANAC PVL. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Dokumenty zamówienia — bezpośrednie pobranie
Specyfikacja i załączniki u zamawiającego — zwykle dostępne bez rejestracji. Z wersji TED — Tenders Electronic Daily tego samego ogłoszenia.
Ogłoszenie urzędowe
the publishing platform via ANAC PVL ↗Ogłoszenie
TED — Tenders Electronic Daily ↗Ogłoszenie
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →