Deuxième procédure d'appels d'offres pour la livraison de dispositifs médicaux et de consommables d'anesthésiologie et de réanimation pour les besoins de MBAL "Национална кардиологична болница" ЕАД
Втора процедура по ДСП за доставка на медицински изделия и консумативи за анестезиология и реанимация за нуждите на МБАЛ „Национална кардиологична болница“ ЕАД
Bulgarie · comment soumissionner ici →
Votre chemin vers le dépôt
- Échéance : 14 septembre à 20:59 — encore 9 jours.
- Le dépôt se fait sur ЦАИС ЕОП — pas ici, pas par e-mail. ↗
- Réunissez vos justificatifs — les exigences figurent plus haut ; pour beaucoup, l'analyse explique comment les obtenir.
Clement Ce que les chiffres disent de cet acheteur
- 86 % des attributions de cet acheteur sont allées à des entreprises qui avaient déjà gagné ici (1 118 attributions depuis 2023, réparties sur 161 entreprises). 14 % sont allées à de nouveaux noms.n = 1 118 attributions depuis 2023
- En médiane, une seule offre par procédure (420 procédures avec nombre d'offres) ; 58 % se sont terminées avec un seul candidat. Secteur : 2 offres en médiane.n = 420
- L'attribution s'est faite en médiane à 41 % de la valeur estimée (77 attributions avec estimation et montant) — calculer sur l'estimation est ici le plus souvent trop haut. Secteur : 50 %.n = 77
- Sur 9 procédures aux critères de sélection structurés, cet acheteur a le plus souvent exigé : Inscription au registre professionnel (9 sur 9), Qualifications du personnel (3 sur 9), Outillage, matériel et équipement technique (1 sur 9), Certificat qualité indépendant (p. ex. ISO 9001) (1 sur 9).n = 9
- Aucune des 1 118 attributions au pays du titulaire connu n'est allée à une entreprise étrangère jusqu'ici. Moyenne du secteur : 0 %.n = 1 118
À partir des attributions documentées de cet acheteur ; valeurs de comparaison du même secteur et du même pays. Ni prévision, ni conseil juridique. Au 05/09/2026.
Soumissionnaires étrangers
En Bulgarie · Équipements médicaux & pharmacie, 1 marchés ont été remportés par des entreprises étrangères sur 3 ans (sur 30 851 attributions recensées).
Concurrence habituelle : médiane 1 (sur 376 marchés).
Ce que recherche l'acheteur
Предметът на обществената поръчка е доставка на медицински изделия и консумативи за анестезиология и реанимация. Видовете медицински изделия и консумативи за анестезиология и реанимация, които са обект на настоящата процедура, както и техните прогнозни количества са посочени в Техническа спецификация, одобрена с настоящото решение за откриване на ограничената процедура и представляваща Техническо приложение № 1 към одобрената с настоящото решение покана за участие и неразделна част от нея. Поради прогнозния им характер, посочените количества не представляват нито минимално, нито максимално общо количество, което Възложителя ще заяви за доставяне през периода на изпълнение на съответния договор. При изпълнението на сключените договори за доставка на медицински изделия и консумативи за анестезиология и реанимация Възложителят ще заявява такива количества продукти, от каквито има нужда с…
Afficher la description complète
… оглед на обема и характера на дейността, която осъществява. Срокът за изпълнение на поръчката е до 04.09.2027г., считано от датата на сключване на договор за възлагането й. Процедурата се провежда в съответствие с приложимите към нея раздели от „Документация за участие в обществена поръчка: Динамични система за покупки с предмет: Достава на медицински изделия и консумативи за анестезиология и реанимация“, одобрена с Решение № F832675 / 26.03.2026г. на Възложителя, публикувана в РОП на АОП под № Т571303. Възлагането на поръчката (изборът на изпълнител) се извършва въз основа на критерия по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП - „най-ниска цена”, като под „най-ниска” цена се разбира най-ниската оферирана прогнозна обща стойност за изпълнение на обособената позиция, изчислена на база на оферираните единични цени и посочените в Техническата спецификация прогнозни количества на продуктите по съответната обособена позиция. Критерият се прилага поотделно за всяка от обособените позиции, предмет на поръчката.
Marché
Qui a déjà remporté des marchés ici
| Entreprise | Attributions | Période |
|---|---|---|
| ЕКОС-МЕДИКА ООД | 68 | 2023–2026 |
| СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД | 62 | 2023–2026 |
| СОЛОМЕД ЕООД | 54 | 2023–2026 |
| РСР ЕООД | 49 | 2024–2026 |
| ПРОХЕЛТ ЕООД | 41 | 2023–2026 |
À quelle fréquence cet acheteur lance ce type de marché
Qui connaît le rythme se prépare au lieu de réagir.
Comment candidater
898937