„Инженеринг (проектиране, строителство и авторски надзор) за изграждане на пречиствателна станция за отпадни води (ПСОВ), канализационна и водопроводна мрежи на с. Николово, област Русе, община Русе – първи етап”
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 5. Oktober um 00:00 — noch 31 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: BUL.
- Nachweise sammeln — nutzen Sie die Eignungs-Analyse oben: sie listet die Anforderungen und zu bekannten Bescheinigungen den Beschaffungsweg.
Was der Auftraggeber sucht
Настоящата обществена поръчка е с предмет Инженеринг – проектиране, строителство и осъществяване на авторски надзор по време на изпълнението на строежа. В рамките на процедурата ще бъде избран изпълнител за изпълнение на инженеринг - проектиране, СМР и авторски надзор за изграждане на Пречиствателна станция за отпадъчни води (ПСОВ) и канализационна и водопроводна мрежа на село Николово, Област Русе, Община Русе. Обществената поръчка в частта на инвестиционния проект следва да обхваща целия обект и да бъде разделен на два етапа, така че да се позволява етапно строителство. Първи етап: Изграждане на пречиствателна станция за отпадни води, изграждане на главен канализационен клон 1 по ул. „Липник“ и ул.“Плиска“, с. Николово, с дължина около 4 355 л.м. и подмяна на съществуващ водопровод ф 150 мм АЦ с ПЕВП Ф160 мм, с дължина около 4 000 л.м. Втори етап: изграждане на канализационна и…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… водопроводна мрежа на останалата част от населено място в границите на урбанизираната територия (без главен клон 1) с дължина около 32 097 л.м. Обществената поръчка в частта на строителството обхваща само първи етап: Изграждане на пречиствателна станция за отпадни води и изграждане на главен канализационен клон 1 по ул. „Липник“ и ул.“Плиска“, с. Николово, с дължина около 4 355 л.м. и подмяна на съществуващ водопровод ф 150 мм АЦ с ПЕВП Ф160 мм, с дължина около 4 000 л.м. Общият срок за изпълнение на поръчката е до 900 календарни дни), разделен както следва: Срокът за изготвяне на техническия проект e до 100 календарни дни считано от датата на получаване на Възлагателно писмо от Възложителя до Изпълнителя за започване на дейността по проектиране. Срокът за изпълнение на СМР e до 800 календарни дни от подписване на Протокола за откриване на строителната площадка и определяне на строителната линия и ниво на строежа – по образец, съгласно Наредба № 3/31.07.2013 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството и приключва със съставянето на Констативен акт за установяване годността за приемане на строежа (Приложение № 15 към чл. 7, ал. 3, т. 15 от Наредба № 3 от 31 юли 2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството). Срокът за упражняване на авторски надзор е от откриването на строителната площадка, удостоверено със съставяне на Протокол за откриване на строителната площадка и за определяне на строителна линия и ниво, до подписването на Констативния акт за установяване годността за приемане на строежа. Уточнения: В срока за изпълнение на договора не се включва времето на преглед на предадения инвестиционен проект, времето за съгласуване с компетентните органи/лица и експлоатационните дружества на изготвения инвестиционен проект, както и необходимият срок за извършването на оценка на съответствието по чл. 142, ал. 6, т. 2 от ЗУТ, както и всички други съгласувателни срокове и такива за издаване на съответните разрешителни; Срока за изпълнение на дейност 2 може да бъде спиран при наличие на законодателно предвидените предпоставки и при спазване на установения за това ред;
Auftrag
Art der Leistung
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
Изисква се участникът в процедурата да притежава регистрация в Централния професионален регистър на строителя (ЦПРС) към Камарата на строителите в Република България, съгласно чл. 3, ал. 2 от Закона за Камарата на строителите (ЗКС), за изпълнение на строежи от… vollständig leseneinklappen
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| ПЪТИНЖЕНЕРИНГ АД | 20 | 2024–2026 |
| СС-КОНСУЛТ ЕООД | 18 | 2025–2026 |
| ЧВМ Консулт ЕООД | 18 | 2026 |
| "ЧВМК КОНСУЛТ" | 18 | 2025–2026 |
| ГЕОДЕЗИЯ-97 ЕООД | 17 | 2024–2025 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Wenn dieser Auftraggeber in dieser Branche vergeben hat, gingen meist nur ein bis zwei Angebote ein. Ein solides Angebot hat hier echte Chancen. (Erfahrungswert aus 51 abgeschlossenen Vergaben — keine Aussage über dieses Verfahren.)
Dieses Verfahren gibt 32 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 30 (Mittel aus 1.656 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Die Frist fällt auf einen Montag — Ihr letzter voller Arbeitstag ist der Freitag davor. Nachweise und Bürgschaften bis Donnerstag beisammen haben.
Bieter aus dem Ausland
In Bulgarien · Bauarbeiten gingen 12 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 19.601 erfassten Vergaben).
Angebotssprache: Bulgarisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten