„Инженеринг (проектиране, строителство и авторски надзор) за изграждане на пречиствателна станция за отпадни води (ПСОВ), канализационна и водопроводна мрежи на с. Николово, област Русе, община Русе – първи етап”
Bulgarie · гр.Русе
Votre chemin vers le dépôt
- Échéance : 5 octobre à 00:00 — encore 31 jours.
- Le lieu de dépôt figure dans l'avis (lien à droite).
- Offre et justificatifs en : BUL.
- Réunissez vos justificatifs — utilisez l'analyse d'éligibilité ci-dessus : elle liste les exigences et le chemin d'obtention des attestations connues.
Soumissionnaires étrangers
En Bulgarie · Travaux de construction, 12 marchés ont été remportés par des entreprises étrangères sur 3 ans (sur 19 601 attributions recensées).
Concurrence habituelle : médiane 2 (sur 51 marchés).
Ce que recherche l'acheteur
Настоящата обществена поръчка е с предмет Инженеринг – проектиране, строителство и осъществяване на авторски надзор по време на изпълнението на строежа. В рамките на процедурата ще бъде избран изпълнител за изпълнение на инженеринг - проектиране, СМР и авторски надзор за изграждане на Пречиствателна станция за отпадъчни води (ПСОВ) и канализационна и водопроводна мрежа на село Николово, Област Русе, Община Русе. Обществената поръчка в частта на инвестиционния проект следва да обхваща целия обект и да бъде разделен на два етапа, така че да се позволява етапно строителство. Първи етап: Изграждане на пречиствателна станция за отпадни води, изграждане на главен канализационен клон 1 по ул. „Липник“ и ул.“Плиска“, с. Николово, с дължина около 4 355 л.м. и подмяна на съществуващ водопровод ф 150 мм АЦ с ПЕВП Ф160 мм, с дължина около 4 000 л.м. Втори етап: изграждане на канализационна и…
Afficher la description complète
… водопроводна мрежа на останалата част от населено място в границите на урбанизираната територия (без главен клон 1) с дължина около 32 097 л.м. Обществената поръчка в частта на строителството обхваща само първи етап: Изграждане на пречиствателна станция за отпадни води и изграждане на главен канализационен клон 1 по ул. „Липник“ и ул.“Плиска“, с. Николово, с дължина около 4 355 л.м. и подмяна на съществуващ водопровод ф 150 мм АЦ с ПЕВП Ф160 мм, с дължина около 4 000 л.м. Общият срок за изпълнение на поръчката е до 900 календарни дни), разделен както следва: Срокът за изготвяне на техническия проект e до 100 календарни дни считано от датата на получаване на Възлагателно писмо от Възложителя до Изпълнителя за започване на дейността по проектиране. Срокът за изпълнение на СМР e до 800 календарни дни от подписване на Протокола за откриване на строителната площадка и определяне на строителната линия и ниво на строежа – по образец, съгласно Наредба № 3/31.07.2013 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството и приключва със съставянето на Констативен акт за установяване годността за приемане на строежа (Приложение № 15 към чл. 7, ал. 3, т. 15 от Наредба № 3 от 31 юли 2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството). Срокът за упражняване на авторски надзор е от откриването на строителната площадка, удостоверено със съставяне на Протокол за откриване на строителната площадка и за определяне на строителна линия и ниво, до подписването на Констативния акт за установяване годността за приемане на строежа. Уточнения: В срока за изпълнение на договора не се включва времето на преглед на предадения инвестиционен проект, времето за съгласуване с компетентните органи/лица и експлоатационните дружества на изготвения инвестиционен проект, както и необходимият срок за извършването на оценка на съответствието по чл. 142, ал. 6, т. 2 от ЗУТ, както и всички други съгласувателни срокове и такива за издаване на съответните разрешителни; Срока за изпълнение на дейност 2 може да бъде спиран при наличие на законодателно предвидените предпоставки и при спазване на установения за това ред;
Ce que vous devez prouver — critères d'aptitude
Изисква се участникът в процедурата да притежава регистрация в Централния професионален регистър на строителя (ЦПРС) към Камарата на строителите в Република България, съгласно чл. 3, ал. 2 от Закона за Камарата на строителите (ЗКС), за изпълнение на строежи от… ▸▾
Marché
Qui a déjà remporté des marchés ici
| Entreprise | Attributions | Période |
|---|---|---|
| ПЪТИНЖЕНЕРИНГ АД | 20 | 2024–2026 |
| СС-КОНСУЛТ ЕООД | 18 | 2025–2026 |
| ЧВМ Консулт ЕООД | 18 | 2026 |
| "ЧВМК КОНСУЛТ" | 18 | 2025–2026 |
| ГЕОДЕЗИЯ-97 ЕООД | 17 | 2024–2025 |
À quelle fréquence cet acheteur lance ce type de marché
Qui connaît le rythme se prépare au lieu de réagir.