Wykonanie konserwacji (utrzymanie) wałów przeciwpowodziowych będących w administracji Zarządu Zlewni Katowice, obszar działania Nadzoru Wodnego w Skoczowie i Katowicach z podziałem na części
PLPoland · Warszawa
Was der Auftraggeber sucht
Ein Unternehmen soll Hochwasserschutzdämme in der Verwaltung des Einzugsgebietsverbandes Katowice in Skoczów und Katowice warten und instand halten.
- Hochwasserschutzdämme unter der Verwaltung des Zarządu Zlewni Katowice
- Standorte: Nadzoru Wodnego in Skoczów und Katowicach
- Ausschreibung mit Unterteilung in mehrere Teile
Typisch ein Auftrag für Garten- und Landschaftsbauer, Forstdienstleister.
Vereinfacht aus der amtlichen Bekanntmachung — der Wortlaut folgt darunter.
Wykonanie konserwacji (utrzymanie) wałów przeciwpowodziowych będących w administracji Zarządu Zlewni Katowice, obszar działania Nadzoru Wodnego w Skoczowie i Katowicach z podziałem na części
Beschreibung im Wortlaut der Bekanntmachung (DE).
Auftrag
AuftraggeberPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie →
ArtDienstleistung
Auftragswertnicht veröffentlicht
Veröffentlicht31. Aug. 2026
Art der Leistung
77 · Land- & Forstwirtschaftsdienste
CPV 77310000
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
›
Reference: past service contracts
dla części nr 1: co najmniej jedną pracę polegającą na wykonaniu konserwacji (utrzymania) wałów przeciwpowodziowych o wartości minimum 60.000,00 zł brutto 1. wykaz usług (zgodny w treści z Załącznikiem Nr 7 do SWZ) wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowyc… vollständig leseneinklappen
dla części nr 1: co najmniej jedną pracę polegającą na wykonaniu konserwacji (utrzymania) wałów przeciwpowodziowych o wartości minimum 60.000,00 zł brutto 1. wykaz usług (zgodny w treści z Załącznikiem Nr 7 do SWZ) wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
›
Reference: past service contracts
dla części nr 2: co najmniej jedną pracę polegającą na wykonaniu konserwacji (utrzymania) wałów przeciwpowodziowych o wartości minimum 100.000,00 zł brutto 1. wykaz usług (zgodny w treści z Załącznikiem Nr 7 do SWZ) wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowy… vollständig leseneinklappen
dla części nr 2: co najmniej jedną pracę polegającą na wykonaniu konserwacji (utrzymania) wałów przeciwpowodziowych o wartości minimum 100.000,00 zł brutto 1. wykaz usług (zgodny w treści z Załącznikiem Nr 7 do SWZ) wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
Vergabeunterlagen — Direktdownload
⤓
Vergabeunterlagen des Auftraggebers
Leistungsbeschreibung und Anlagen beim Auftraggeber — meist ohne Anmeldung einsehbar
⤓
Bekanntmachung als PDF (DE)
Die vollständige Bekanntmachung, amtlicher Wortlaut
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| DREW-KOS Sp. Z o.o. | 67 | 2024–2026 |
| ATRA Sp. z o.o. | 47 | 2022–2026 |
| METALZBYT-HURT SP. Z O.O. | 46 | 2021–2026 |
| Hydrowodkan Sp. z o.o. | 44 | 2021–2026 |
| PBW INŻYNIERIA Sp. z o. o. | 34 | 2021–2026 |
Aus 13,7 Mio. erfassten Zuschlägen · wer regelmäßig gewinnt, kennt die Anforderungen dieses Auftraggebers — das ist Ihr Wettbewerb.
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
23
2021
26
2022
20
2023
207
2024
264
2025
102
2026
642 Verfahren in dieser Kategorie seit 2019. Öffentliche Beschaffung wiederholt sich — wer den Rhythmus kennt, bereitet sich vor, statt zu reagieren.
Kontakt Vergabestelle
Webseitewww.gov.pl/web/wody-polskie
28
Tage bis zur Frist — Dienstag, 29. September um 00:00
Taktik
Dieses Verfahren gibt 29 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 18 (Mittel aus 7.780 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
So bewerben Sie sich
Vollständige Bekanntmachung lesen — Original + Unterlagen
Führt direkt zu dieser Ausschreibung auf TED — Tenders Electronic Daily. Dort stehen Leistungsbeschreibung und alle Anlagen.
Nachweise zusammenstellen — in Polnisch
Die 4 Kriterien links, dazu Ihr Preis.
Abgabe über TED — Tenders Electronic Daily vor Fristablauf
Elektronische Abgabe — beim ersten Mal Zeit für die Portal-Registrierung einplanen.
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten