Usługi w zakresie napraw, badań technicznych oraz przeglądów okresowych samochodów służbowych i przyczep GDDKiA Oddział w Poznaniu Rejon w Chodzieży.
PLPoland · Poznań
Was der Auftraggeber sucht
Die GDDKiA Außenstelle Posen, Bereich Chodzież sucht einen Dienstleister für Wartung, Inspektionen und Reparaturen ihrer Dienstautos und Anhänger.
- Przeglądów, konserwacji i napraw (Inspektionen, Wartung und Reparaturen)
- Pojazdy służbowe eksploatowane przez GDDKiA Rejon w Chodzieży (Dienstautos der GDDKiA)
- Kompleksowa obsługa samochodów (umfassende Fahrzeugbetreuung)
Typisch ein Auftrag für Werkstätten und Wartungsdienste.
Vereinfacht aus der amtlichen Bekanntmachung — der Wortlaut folgt darunter.
Kompleksowa obsługa samochodów – świadczenie usług specjalistycznych w zakresie: przeglądów, konserwacji i napraw pojazdów służbowych eksploatowanych przez GDDKiA Rejon w Chodzieży.
Beschreibung im Wortlaut der Bekanntmachung (DE).
Auftrag
AuftraggeberGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad →
ArtDienstleistung
Auftragswertnicht veröffentlicht
Veröffentlicht31. Aug. 2026
Art der Leistung
50 · Wartung & Reparatur
CPV 50110000 · 50112000
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
›
Reference: past service contracts
Doświadczenie wykonawcy Wykonawca musi wykazać się wiedzą i doświadczeniem, w wykonaniu (zakończeniu) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, usług polegających na w… vollständig leseneinklappen
Doświadczenie wykonawcy Wykonawca musi wykazać się wiedzą i doświadczeniem, w wykonaniu (zakończeniu) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, usług polegających na wykonywaniu serwisów i napraw samochodów.– minimum 2 usługi. W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu Wykonawca składa wykaz usług wykonanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; Okres 3 lat, o którym mowa powyżej liczy się wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert.
›
Professional risk indemnity insurance
Wykonawca musi wykazać posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej związanej z przedmiotem niniejszego zamówienia o wartości nie mniejszej niż 5.000 zł W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę … vollständig leseneinklappen
Wykonawca musi wykazać posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej związanej z przedmiotem niniejszego zamówienia o wartości nie mniejszej niż 5.000 zł W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu Wykonawca składa dokumenty potwierdzające, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia.
›
Tools, plant and technical equipment
1. Stacja kontroli pojazdów ze wszystkimi uprawnieniami do badań, winna być usytuowana nie dalej niż 30 km od siedziby Rejonu w Chodzieży ul. Ofiar Gór Morzewskich 2. Zakład naprawczy nie może być położony dalej niż 30 km od siedziby Rejonu w Chodzieży ul. Ofi…
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| ZABERD Sp. z o.o. | 18 | 2024–2026 |
| Budimex S.A. | 16 | 2023–2025 |
| ELEKTROTIM S.A. | 14 | 2022–2024 |
| KM MANAGEMENT GROUP sp. z o.o. | 11 | 2024–2026 |
| FBSerwis S.A. | 10 | 2024–2026 |
Aus 13,7 Mio. erfassten Zuschlägen · wer regelmäßig gewinnt, kennt die Anforderungen dieses Auftraggebers — das ist Ihr Wettbewerb.
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
1
2022
67
2024
58
2025
58
2026
184 Verfahren in dieser Kategorie seit 2019. Öffentliche Beschaffung wiederholt sich — wer den Rhythmus kennt, bereitet sich vor, statt zu reagieren.
Kontakt Vergabestelle
Webseitewww.gov.pl/web/gddkia
31
Tage bis zur Frist — Freitag, 2. Oktober um 00:00
Taktik
Dieses Verfahren gibt 32 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 18 (Mittel aus 7.780 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
So bewerben Sie sich
Vollständige Bekanntmachung lesen — Original + Unterlagen
Führt direkt zu dieser Ausschreibung auf TED — Tenders Electronic Daily. Dort stehen Leistungsbeschreibung und alle Anlagen.
Nachweise zusammenstellen — in Polnisch
Die 3 Kriterien links, dazu Ihr Preis.
Abgabe über TED — Tenders Electronic Daily vor Fristablauf
Elektronische Abgabe — beim ersten Mal Zeit für die Portal-Registrierung einplanen.
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten