Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
Oferta i dokumenty w języku: BUL.
Skompletuj dokumenty — skorzystaj z analizy wyżej: wymienia warunki, a przy znanych zaświadczeniach drogę ich uzyskania.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Bułgaria · Zdrowie i opieka społeczna firmy zagraniczne wygrały 3 zamówień w ciągu 3 lat (z 484 odnotowanych).
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 292 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Предметът на настоящата обществена поръчка е за избор на изпълнител за осигуряване на профилактични медицински прегледи и изследвания на работещите в ТП на НОИ – Бургас. Видът на профилактичните медицински прегледи и изследвания е определен съгласно Приложение № 5 към чл. 8 от Наредба № 3/28.02.1987 г. за задължителните предварителни и периодични медицински прегледи на работниците, чл. 9 от Наредба № 7/15.08.2005 г. за минималните изисквания за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд при работа с видеодисплеи и предложение на обслужващата служба по трудова медицина. Профилактичните медицински прегледи се извършват за всички служители на териториалното поделение по списъчен състав, който към момента на изготвяне на техническата спецификация възлиза прогнозно на 150 служители, от които 134 жени и 16 мъже. Това е максималният брой служители подлежащи на профилактични медицински прегледи, като възложителят не се ангажира с посочване на точен брой служители, които ще бъдат прегледани.
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Co musisz wykazać — warunki udziału
›
Wpis do rejestru zawodowegoУчастници в обществената поръчка могат да бъдат лечебни заведения за извънболнична и болнична помощ. Лечебните заведения следва да отговарят на регламентираните в закона условия за придобиване на правоспособност за осъществяване на дейност, като: – Участници, … ▸▾
Участници в обществената поръчка могат да бъдат лечебни заведения за извънболнична и болнична помощ. Лечебните заведения следва да отговарят на регламентираните в закона условия за придобиване на правоспособност за осъществяване на дейност, като: – Участници, които са заведения за извънболнична помощ, следва да притежават валидно удостоверение за регистрация на лечебно заведение по чл. 40 от Закона за лечебните заведения, а за чуждестранни лица – документ, удостоверяващ съответното обстоятелство от аналогични регистри съгласно законодателството на държавата членка, в която са установени; – Участници, които са лечебни заведения за болнична помощ, следва да притежават Разрешение за осъществяване на лечебна дейност по чл. 46 от Закона за лечебните заведения, а за чуждестранни лица – аналогичен документ, издаден съгласно законодателството на държавата членка, в която са установени. Деклариране: Съответствието си с поставения критерий за подбор, участниците декларират в Част IV: „Критерии за подбор“, Раздел А: „Годност“ от ЕЕДОП, като посочат регистрационен номер, дата на издаване на документа и видове лечебни дейности, при наличен публичен регистър се посочва информация за интернет адреса. Доказване: Доказателства с поставените критерии за подбор се предоставят в случаите по чл. 67, ал. 5 и чл. 112, ал. 1 от ЗОП. Преди сключване на договора за обществена поръчка участникът, определен за изпълнител, представя копие на декларираните удостоверителни документи (удостоверение за регистрация на лечебно заведение по чл. 40 от Закона за лечебните заведени или разрешение за осъществяване на лечебна дейност по чл. 46 от Закона за лечебните заведения или техни еквиваленти – за чуждестранни лица). Представяне на горепосочените документи не се изисква, в случаите по чл. 67, ал. 8 от ЗОП, когато обстоятелствата могат да бъдат удостоверени, чрез публичен регистър, или могат да бъдат осигурени чрез пряк и безплатен достъп до националните бази данни на държавите членки.
›
Kwalifikacje personeluУчастникът да разполага с персонал с необходимата професионална компетентност. Минимално ниво: Участникът следва да разполага с медицински лица, които да отговарят за изпълнение на поръчката – поне по 1 (едно) лице, притежаващо подходящо медицинско образование… ▸▾
Участникът да разполага с персонал с необходимата професионална компетентност. Минимално ниво: Участникът следва да разполага с медицински лица, които да отговарят за изпълнение на поръчката – поне по 1 (едно) лице, притежаващо подходящо медицинско образование съгласно предмета на поръчката, за извършване на съответните профилактични медицински прегледи и изследвания, както следва: вътрешни болести, очни болести (офталмология), неврология, акушерство и гинекология, образна диагностика, клинична лаборатория и/или еквивалент. Деклариране: - Съответствието с посоченото изискване по чл. 63, ал. 1, т. 5 от ЗОП участникът декларира в част ІV, раздел „В” на ЕЕДОП. - Съответствието с поставеното изискване се доказва преди сключване на договор с представянето на документите по чл. 64, ал. 1, т. 6 от ЗОП, а именно: списък на медицинските лица, които ще отговарят за изпълнението на поръчката и документи, доказващи професионалната им компетентност. Доказателства с поставените критерии за подбор се предоставят в случаите по чл. 67, ал. 5 и чл. 112, ал. 1 от ЗОП.
Zamówienie
ZamawiającyТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ - БУРГАС
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa6.697 €
Opublikowano4 września 2026
KategoriaZdrowie i opieka społeczna · CPV 85100000
Kto dotąd tu wygrywał
Wykonawca
Udzielone zamówienia
Okres
ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕАД
4
2024–2026
СЕКЮРИТИ БУРГАС СОТ ООД
2
2025
ТЕРМОСВЯТ БГ ЕООД
2
2025
ИВ БИЛД БГ ЕООД
1
2025
Веба-Инженеринг ЕООД
1
2025
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.