Rahmenvertrag NetApp
Niemcy · Mainz · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 5 października 00:00 — zostało 30 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Oferta i dokumenty w języku: DEU.
- Skompletuj dokumenty — skorzystaj z analizy wyżej: wymienia warunki, a przy znanych zaświadczeniach drogę ich uzyskania.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Gdy ostatnio rozstrzygano tu porównywalne zamówienia, na stole leżała zwykle jedna oferta — solidna oferta ma realne szanse.
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Niemcy · Sprzęt biurowy i komputerowy firmy zagraniczne wygrały 97 zamówień w ciągu 3 lat (z 13 033 odnotowanych) — głównie z Austria, Francja, EST.
Typowa konkurencja: mediana 1 (z 8 zamówień).
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Die Auftraggeber beabsichtigen den Abschluss eines Rahmenvertrages für die Lieferung von NetApp Hardware-, Softwarekomponenten, Professional Services und Wartung durch NetApp, sowie optional unterstützender Dienstleistungen im NetApp Umfeld durch den Anbieter selbst.
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Co musisz wykazać — warunki udziału
›
Wpis do rejestru handlowego
Nachweis über die Eintragung in ein Berufs- oder Handelsregister (Mit dem Angebot; Keine oder anderweitige Formerfordernis): Nachweis über die Eintragung in einem Berufs- oder Handelsregister (z.B. Handelsregisterauszug) oder sonstige Bescheinigung oder Erklär… ▸▾
Nachweis über die Eintragung in ein Berufs- oder Handelsregister (Mit dem Angebot; Keine oder anderweitige Formerfordernis): Nachweis über die Eintragung in einem Berufs- oder Handelsregister (z.B. Handelsregisterauszug) oder sonstige Bescheinigung oder Erklärung i.S. von Anhang XI der Richtlinie 2014/24/EU, wenn dies nach den Rechtsvorschriften des jeweiligen Niederlassungs- bzw. Herkunftsstaates Voraussetzung für die erlaubte Berufsausübung ist. Der Nachweis darf nicht älter als 6 Monate vor Veröffentlichung der EU-Bekanntmachung/Aufforderung zur Angebotsabgabe sein
›
Inny wymóg ekonomiczny
Eigenerklärung Sanktionsliste Russland (Mit dem Angebot; Mittels Eigenerklärung): "Eigenerklärung, dass kein Verstoß gegen das 5. EU-Sanktionspakets - Artikel 5k der Verordnung (EU) 2022/576 (https://eur-lex.europa.eu/...) des Rates vom 8. April 2022 zur Änder… ▸▾
Eigenerklärung Sanktionsliste Russland (Mit dem Angebot; Mittels Eigenerklärung): "Eigenerklärung, dass kein Verstoß gegen das 5. EU-Sanktionspakets - Artikel 5k der Verordnung (EU) 2022/576 (https://eur-lex.europa.eu/...) des Rates vom 8. April 2022 zur Änderung der Verordnung (EU) Nr. 833/2014 über restriktive Maßnahmen angesichts der Handlungen Russlands, die die Lage in der Ukraine destabilisieren - vorliegt und nicht mehr als 10% des Auftragswertes auf betroffene Unternehmen entfallen.
›
Inny wymóg ekonomiczny
Bonitätsnachweis (Mit dem Angebot; Mittels Eigenerklärung): Bonitätsbescheinigung* einer Hausbank (nicht älter als 6 Monate)
›
slc-sec-proc
Beschreibung der technisch-organisatorischen Maßnahmen gem. DS-GVO (Mit dem Angebot; Keine oder anderweitige Formerfordernis): Die Beschreibung kann unter Verwendung der veröffentlichten Tabelle erfolgen oder formlos als pdf.
›
Inny wymóg ekonomiczny
Erklärung zum Nichtvorliegen von Ausschlussgründen und Maßnahmen zur Selbstreinigung gemäß § 42 Abs. 1 VgV i.V.m. §§ 123 - 125 GWB (Mit dem Angebot; Keine oder anderweitige Formerfordernis): Formular "Erklaerung_Nichtvorliegen_Ausschlussgruende"
Zamówienie
ZamawiającyZweites Deutsches Fernsehen
RodzajDostawy
Wartość szacunkowawartość nieopublikowana
Opublikowano4 września 2026
KategoriaSprzęt biurowy i komputerowy · CPV 30200000
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| G. Muth Partners GmbH · Wiesbaden | 8 | 2016–2024 |
| BFE Studio und Medien Systeme GmbH | 6 | 2019–2025 |
| Elektro Ries Systemtechnik GmbH & Co. KG · Mainz | 5 | 2017–2025 |
| Controlware GmbH | 5 | 2011–2020 |
| Computacenter AG & Co. oHG | 5 | 2011–2023 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20197
20213
20232
20264
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
30
dni do terminu — poniedziałek, 5 października 00:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na TED — Tenders Electronic Daily. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Dokumenty zamówienia — bezpośrednie pobranie
Specyfikacja i załączniki u zamawiającego — zwykle dostępne bez rejestracji.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →