Affidamento del servizio di gestione dei rifiuti urbani nel comune di Arcole (VR) - procedura a ridotto impatto ambientale – DM 07/04/2025 - II REINDIZIONE
Włochy · Verona
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 14 września 00:00 — zostało 10 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Oferta i dokumenty w języku: ITA.
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Włochy · Środowisko i utrzymanie czystości firmy zagraniczne wygrały 22 zamówień w ciągu 3 lat (z 7183 odnotowanych) — głównie z Niemcy, Francja, Rumunia.
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Czego szuka zamawiający
Procedura aperta ex art. 71 d. lgs. 36/2023 per l’affidamento del servizio di gestione dei rifiuti urbani nel comune di Arcole (VR) - procedura a ridotto impatto ambientale – DM 07/04/2025 - II REINDIZIONE
Opis w brzmieniu ogłoszenia (DE).
Zamówienie
ZamawiającyConsorzio CEV
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa4.065.776 €
Opublikowano3 września 2026
KategoriaŚrodowisko i utrzymanie czystości · CPV 90511000
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| COOPERATIVA SOCIALE SPAZIO 11 SCARL | 6 | 2024–2025 |
| ITAS MUTUA | 5 | 2025 |
| LLOYD'S INSURANCE COMPANY S.A. | 4 | 2025 |
| PERBELLINI G. E FASOLIN P. SNC | 4 | 2025 |
| ASPEVI MILANO SRL | 4 | 2025 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
20244
202515
20267
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.
10
dni do terminu — poniedziałek, 14 września 00:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na TED — Tenders Electronic Daily. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Dokumenty zamówienia — bezpośrednie pobranie
Specyfikacja i załączniki u zamawiającego — zwykle dostępne bez rejestracji.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zacznij bezpłatnie →