PROCEDURA APERTA EX ART. 71 D.LGS N.36/2023 CON AGGIUDICAZIONE SECONDO IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGGIOSA EX ART. 108 D.LGS. N.36/2023, DELLL’INCARICO PROFESSIONALE PER IL SUPPORTO ALL’ESPLETAMENTO DI ATTIVITÀ DI PIANIFICAZIONE ED URBANISTICA AFFERENTI AL PIANO STRUTTURALE COMUNALE (PSC) DI SIDERNO IN ADEMPIMENTO ALLE PRESCRIZIONI VAS DELLA REGIONE CALABRIA E AL PIANO SPIAGGIA COMUNALE.
Włochy · jak tu składać oferty →
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 3 października 10:00 — zostało 29 dni.
- Miejsce składania wskazano w ogłoszeniu (link po prawej).
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Zestawione automatycznie z ogłoszenia i dokumentacji — bez gwarancji; wiążące jest brzmienie postępowania.
Clement
Referencje i zaświadczenia z Twojego kraju liczą się w całej UE pełnoprawnie — po to jest europejskie prawo zamówień.
Za duże na jedną firmę? Konsorcjum albo poleganie na zasobach: referencje i obrót partnera się liczą (art. 63 dyr. 2014/24) — także transgranicznie.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Włochy firmy zagraniczne wygrały 2091 zamówień w ciągu 3 lat (z 2 132 905 odnotowanych) — głównie z Francja, Niemcy, Hiszpania.
Zmierzone na powiązanych danych o udzieleniach; zagraniczni zwycięzcy działający przez lokalną spółkę liczą się jako krajowi — realny udział jest wyższy.
Zamówienie
ZamawiającyCOMUNE DI SIDERNO
RodzajUsługi
Wartość szacunkowa26.000 €
Opublikowano4 września 2026
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| Muraca Srl Unipersonale | 5 | 2024–2026 |
| MAGGIOLI S.P.A. | 5 | 2024–2026 |
| SIA SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA | 4 | 2025–2026 |
| Parisi Antonio S.r.l. | 4 | 2025–2026 |
| PET SEVICE SRL | 4 | 2025–2026 |
Z 13,7 mln udokumentowanych udzieleń · stali zwycięzcy znają wymagania tego zamawiającego — to Państwa konkurencja.
29
dni do terminu — sobota, 3 października 10:00
Jak złożyć ofertę
Przeczytaj pełne ogłoszenie — Oryginał + dokumenty
Prowadzi bezpośrednio do tego postępowania na the publishing platform via ANAC PVL. Tam znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia i wszystkie załączniki.
Takie przetargi codziennie o 7:30 w Państwa skrzynce.
Zarejestruj się →