Usługa hotelarska i restauracyjna na potrzeby konferencji dla grupy ok. 125 osób w dniach 8-9 kwietnia 2027 r.
Polska · Warszawa
Twoja droga do złożenia oferty
- Termin: 10 września 08:00 — zostało 7 dni.
- Ofertę składasz na eZamówienia — nie u nas i nie e-mailem. ↗ Składanie przez eZamówienia: wymagane konto; powyżej progu UE podpis kwalifikowany, krajowo często wystarczy podpis zaufany — sprawdź dokumentację. Konto i podpis załatw najpierw — nie w dniu składania.
- Skompletuj dokumenty — warunki udziału są wyżej na tej stronie; przy wielu analiza podpowiada, jak je zdobyć.
Oferenci zagraniczni
W kategorii Polska · Hotele i gastronomia firmy zagraniczne wygrały 13 zamówień w ciągu 3 lat (z 15 113 odnotowanych).
Czego szuka zamawiający
Postępowanie, którego dotyczy niniejsza SWZ oznaczone jest znakiem: TO.260.18CM.2026. Wykonawcy powinni we wszelkich kontaktach z Zamawiającym powoływać się na wyżej podane oznaczenie. Postępowanie prowadzone jest pn.: „usługa hotelarska i restauracyjna na potrzeby konferencji dla grupy ok. 125 osób w dniach 8-9 kwietnia 2027 r.”. Wykonawca zapewni organizację spotkania (w tym usługi noclegowej i gastronomicznej) w hotelu posiadającym co najmniej cztery gwiazdki (zgodnie z art. 37 ust. 1 ustawy z 29.08.1997 r. o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych /t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1944/ oraz obwieszczeniem Ministra Sportu i Turystyki z 26.10.2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie /Dz. U. z 24.11.2017,…
Pokaż pełny opis
… poz. 2166/). Obiekt, w którym odbywać się będzie spotkanie powinien znajdować się w okolicach Warszawy tj. w odległości nie dalej niż 150 km od Dworca Centralnego (odległości będą liczone według strony https://www.google.pl/maps - najkrótsza trasa samochodem). Konferencja musi być zorganizowana w jednej lokalizacji, tj. na terenie jednego obiektu zapewnione zostaną sala, noclegi, usługi gastronomiczne. Wykonawca, w ofercie przedstawi propozycję hotelu, który spełnia wymagania OPZ. Hotel ma być otoczony terenem zielonym, umożliwiającym wykorzystanie go do planowanych zajęć integracyjnych. Hotel ma posiadać basen.
Zamówienie
Kto dotąd tu wygrywał
| Wykonawca | Udzielone zamówienia | Okres |
|---|---|---|
| MESCO Sp. z o.o. | 6 | 2021–2026 |
| "COMP DATA" Sp. z o.o. | 4 | 2021–2025 |
| BYŚ – Wojciech Byśkiniewicz | 4 | 2022–2025 |
| Symkom sp. z o.o. | 4 | 2022–2026 |
| Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. | 3 | 2022–2026 |
Jak często ten zamawiający ogłasza takie zamówienia
Kto zna rytm, przygotowuje się, zamiast reagować.