Usługa hotelarska i restauracyjna na potrzeby konferencji dla grupy ok. 125 osób w dniach 8-9 kwietnia 2027 r.
Pologne · Warszawa
Votre chemin vers le dépôt
- Échéance : 10 septembre à 08:00 — encore 7 jours.
- Le dépôt se fait sur eZamówienia — pas ici, pas par e-mail. ↗ Dépôt via eZamówienia : compte requis ; au-dessus du seuil UE signature qualifiée, au niveau national la « signature de confiance » suffit souvent. Réglez compte et signature d'abord — pas le jour du dépôt.
- Réunissez vos justificatifs — les exigences figurent plus haut ; pour beaucoup, l'analyse explique comment les obtenir.
Soumissionnaires étrangers
En Pologne · Hôtellerie & restauration, 13 marchés ont été remportés par des entreprises étrangères sur 3 ans (sur 15 113 attributions recensées).
Ce que recherche l'acheteur
Postępowanie, którego dotyczy niniejsza SWZ oznaczone jest znakiem: TO.260.18CM.2026. Wykonawcy powinni we wszelkich kontaktach z Zamawiającym powoływać się na wyżej podane oznaczenie. Postępowanie prowadzone jest pn.: „usługa hotelarska i restauracyjna na potrzeby konferencji dla grupy ok. 125 osób w dniach 8-9 kwietnia 2027 r.”. Wykonawca zapewni organizację spotkania (w tym usługi noclegowej i gastronomicznej) w hotelu posiadającym co najmniej cztery gwiazdki (zgodnie z art. 37 ust. 1 ustawy z 29.08.1997 r. o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych /t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1944/ oraz obwieszczeniem Ministra Sportu i Turystyki z 26.10.2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie /Dz. U. z 24.11.2017,…
Afficher la description complète
… poz. 2166/). Obiekt, w którym odbywać się będzie spotkanie powinien znajdować się w okolicach Warszawy tj. w odległości nie dalej niż 150 km od Dworca Centralnego (odległości będą liczone według strony https://www.google.pl/maps - najkrótsza trasa samochodem). Konferencja musi być zorganizowana w jednej lokalizacji, tj. na terenie jednego obiektu zapewnione zostaną sala, noclegi, usługi gastronomiczne. Wykonawca, w ofercie przedstawi propozycję hotelu, który spełnia wymagania OPZ. Hotel ma być otoczony terenem zielonym, umożliwiającym wykorzystanie go do planowanych zajęć integracyjnych. Hotel ma posiadać basen.
Marché
Qui a déjà remporté des marchés ici
| Entreprise | Attributions | Période |
|---|---|---|
| MESCO Sp. z o.o. | 6 | 2021–2026 |
| "COMP DATA" Sp. z o.o. | 4 | 2021–2025 |
| BYŚ – Wojciech Byśkiniewicz | 4 | 2022–2025 |
| Symkom sp. z o.o. | 4 | 2022–2026 |
| Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. | 3 | 2022–2026 |
À quelle fréquence cet acheteur lance ce type de marché
Qui connaît le rythme se prépare au lieu de réagir.