Usługa hotelarska i restauracyjna na potrzeby konferencji dla grupy ok. 125 osób w dniach 8-9 kwietnia 2027 r.
Poland · Warszawa
Your path to submission
- Deadline: 10 September at 08:00 — 7 days left.
- You submit on eZamówienia — not here and not by e-mail. ↗ Submission via eZamówienia: account required; above the EU threshold a qualified signature, nationally the 'trusted signature' often suffices — check the wording. Sort out account and signature first — not on submission day.
- Collect your evidence — the eligibility requirements are listed above; for many of them the analysis explains how to obtain them.
Foreign bidders
In Poland · Hotel & restaurant services, 13 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 15,113 recorded awards).
What the buyer is looking for
Postępowanie, którego dotyczy niniejsza SWZ oznaczone jest znakiem: TO.260.18CM.2026. Wykonawcy powinni we wszelkich kontaktach z Zamawiającym powoływać się na wyżej podane oznaczenie. Postępowanie prowadzone jest pn.: „usługa hotelarska i restauracyjna na potrzeby konferencji dla grupy ok. 125 osób w dniach 8-9 kwietnia 2027 r.”. Wykonawca zapewni organizację spotkania (w tym usługi noclegowej i gastronomicznej) w hotelu posiadającym co najmniej cztery gwiazdki (zgodnie z art. 37 ust. 1 ustawy z 29.08.1997 r. o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych /t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1944/ oraz obwieszczeniem Ministra Sportu i Turystyki z 26.10.2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie /Dz. U. z 24.11.2017,…
Show full description
… poz. 2166/). Obiekt, w którym odbywać się będzie spotkanie powinien znajdować się w okolicach Warszawy tj. w odległości nie dalej niż 150 km od Dworca Centralnego (odległości będą liczone według strony https://www.google.pl/maps - najkrótsza trasa samochodem). Konferencja musi być zorganizowana w jednej lokalizacji, tj. na terenie jednego obiektu zapewnione zostaną sala, noclegi, usługi gastronomiczne. Wykonawca, w ofercie przedstawi propozycję hotelu, który spełnia wymagania OPZ. Hotel ma być otoczony terenem zielonym, umożliwiającym wykorzystanie go do planowanych zajęć integracyjnych. Hotel ma posiadać basen.
Contract
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| MESCO Sp. z o.o. | 6 | 2021–2026 |
| "COMP DATA" Sp. z o.o. | 4 | 2021–2025 |
| BYŚ – Wojciech Byśkiniewicz | 4 | 2022–2025 |
| Symkom sp. z o.o. | 4 | 2022–2026 |
| Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. | 3 | 2022–2026 |
How often this buyer tenders this
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.