Aankoop van een CP-BW voertuig
Belgium · Liedekerke · how to bid here →
Your path to submission
- Deadline: 29 September at 00:00 — 24 days left.
- The submission point is stated in the notice (link on the right).
- Offer and evidence in: NLD.
- Collect your evidence — use the eligibility analysis above: it lists the requirements and, for known certificates, how to get them.
Compiled automatically from notice and documents — no guarantee; the procedure's wording is binding.
Clement
References and certificates from your home country count fully across the EU — that is what European procurement law is for.
Foreign bidders
In Belgium · Transport equipment, 167 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 1,047 recorded awards) — mostly from France, Germany, Netherlands.
Measured from linked award data; foreign winners bidding through a local subsidiary count as domestic — the true share is higher.
What the buyer is looking for
Deze aankoop betreft de aankoop van één voertuig van het type chassis-cabine met op maat gefabriceerde opbouw voor de Brandweerzone Vlaams-Brabant West. Het voertuig zal gebruikt worden als een mono disciplinaire commandopost 'CommandoPost -BrandWeer".
Description as published (DE).
What you must prove — eligibility criteria
›
Other economic requirement
Een passende bankverklaring opgesteld overeenkomstig het model vervat in bijlage 3 van het KB van 15 juli 2011. Minimumeisen: Ingevulde en ondertekende bankverklaring.
›
References: supplies
Een lijst van de voornaamste leveringen die gedurende de afgelopen drie jaar werden verricht, met vermelding van het bedrag, de datum en van de publiek- of privaatrechtelijke instanties waarvoor zij bestemd waren. De leveringen worden aangetoond door attesten … ▸▾
Een lijst van de voornaamste leveringen die gedurende de afgelopen drie jaar werden verricht, met vermelding van het bedrag, de datum en van de publiek- of privaatrechtelijke instanties waarvoor zij bestemd waren. De leveringen worden aangetoond door attesten die de bevoegde autoriteit heeft afgegeven of medeondertekend of, in geval van leveringen voor een particuliere afnemer, door attesten van de afnemer of bij ontstentenis eenvoudigweg door een verklaring van de leverancier. Minimumeisen: Minimum 3 gelijkaardige bestellingen
›
Professional liability insurance
Het bewijs van een verzekering tegen beroepsrisico's. Minimumeisen: Attest van de verzekeringsmaatschappij waaruit de gevraagde verzekering blijkt.
›
Minimum annual turnover
Een verklaring betreffende de totale omzet en de omzet van de bedrijfsactiviteit die het voorwerp van de opdracht is, over de laatste drie beschikbare boekjaren, afhankelijk van de oprichtingsdatum of van de datum waarop de ondernemer met zijn bedrijvigheid is… ▸▾
Een verklaring betreffende de totale omzet en de omzet van de bedrijfsactiviteit die het voorwerp van de opdracht is, over de laatste drie beschikbare boekjaren, afhankelijk van de oprichtingsdatum of van de datum waarop de ondernemer met zijn bedrijvigheid is begonnen, voor zover de betrokken omzetcijfers beschikbaar zijn. Minimumeisen: Gemiddelde jaarlijkse omzet van 470.000 euro excl. btw over de 3 laatste boekjaren.
›
Other economic requirement
* Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij zich niet bevindt in een van de uitsluitingssituaties als bedoeld in de artikelen 67 tot 69 van de wet van 17 juni 2016. Artikel 70 van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten is van toepass…
Contract
BuyerHulpverleningszone Vlaams-Brabant West
TypeSupplies
Estimated valuevalue not published
Published4 September 2026
CategoryTransport equipment · CPV 34144213
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| TM Peremans-Vanderstraeten | 1 | 2025 |
| Cordeel Zetel Hoeselt NV | 1 | 2024 |
| DRAGER SAFETY BELGIUM NV | 1 | 2022 |
From 13.7M documented awards · regular winners know this buyer's requirements — that is your competition.
How often this buyer tenders this
20221
20241
20251
20262
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.
24
days until the deadline — Tuesday 29 September at 00:00
How to bid
Read the full notice — Original + documents
Goes directly to this tender on TED — Tenders Electronic Daily. The full specification and all annexes are there.
Tender documents — direct download
Specifications and annexes hosted by the buyer — usually accessible without registration.
Tenders like this, every morning at 7:30 in your inbox.
Register now →