ZP/CZD/110/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH – 2 PAKIETY
Poland · Warszawa · how to bid here →
Your path to submission
- Deadline: 5 October at 00:00 — 30 days left.
- The submission point is stated in the notice (link on the right).
- Offer and evidence in: POL, POL.
- Collect your evidence — use the eligibility analysis above: it lists the requirements and, for known certificates, how to get them.
Compiled automatically from notice and documents — no guarantee; the procedure's wording is binding.
Clement
References and certificates from your home country count fully across the EU — that is what European procurement law is for.
Foreign bidders
In Poland · Medical equipment & pharma, 5,084 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 270,975 recorded awards) — mostly from Germany, France, Czechia.
Measured from linked award data; foreign winners bidding through a local subsidiary count as domestic — the true share is higher.
What the buyer is looking for
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych w podziale na 2 pakiety na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Description as published (DE).
What you must prove — eligibility criteria
›
Professional register enrolment
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – warunek ten będzie spełniony p… ▸▾
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – warunek ten będzie spełniony przez Wykonawcę, który posiada aktualne zezwolenie GIF na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej. 2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia powyższy warunek będzie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje dostawy, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy – zgodnie z pkt C. formularza ofertowego stanowiącego zał. nr 3 do SWZ. Wykaz podmiotowych środków dowodowych wymaganych do złożenia przez Wykonawcę (w odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego w trybie art. 126.1. ustawy Pzp), którego oferta została najwyżej oceniona: Aktualne zezwolenie GIF na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej. Posługiwanie się certyfikatem zamiast podmiotowych środków dowodowych w oparciu o ustawę z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz.U.2025r. poz. 1235): - Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wskazanych w SWZ, złożyć lub powołać się na certyfikat, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, w zakresie certyfikacji niepodlegania wykluczeniu lub certyfikacji zdolności wykonawcy. - Certyfikat wywołuje skutek wyłącznie w zakresie, w jakim potwierdza brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu wymaganych przez Zamawiającego w SWZ.
›
Professional register enrolment
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – warunek ten będzie spełniony p… ▸▾
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – warunek ten będzie spełniony przez Wykonawcę, który posiada aktualne zezwolenie GIF na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej. 2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia powyższy warunek będzie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje dostawy, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy – zgodnie z pkt C. formularza ofertowego stanowiącego zał. nr 3 do SWZ. Wykaz podmiotowych środków dowodowych wymaganych do złożenia przez Wykonawcę (w odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego w trybie art. 126.1. ustawy Pzp), którego oferta została najwyżej oceniona: Aktualne zezwolenie GIF na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej. Posługiwanie się certyfikatem zamiast podmiotowych środków dowodowych w oparciu o ustawę z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz.U.2025r. poz. 1235): - Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wskazanych w SWZ, złożyć lub powołać się na certyfikat, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, w zakresie certyfikacji niepodlegania wykluczeniu lub certyfikacji zdolności wykonawcy. - Certyfikat wywołuje skutek wyłącznie w zakresie, w jakim potwierdza brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu wymaganych przez Zamawiającego w SWZ.
Contract
BuyerInstytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
TypeSupplies
Estimated value9.565.085 €
Published4 September 2026
CategoryMedical equipment & pharma · CPV 33600000
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| Bialmed Sp. z o. o. | 35 | 2024–2026 |
| URTICA Sp.z o.o. | 35 | 2023–2026 |
| Salus International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 34 | 2024–2026 |
| Asclepios S.A. | 33 | 2024–2026 |
| NEUCA S.A. | 31 | 2015–2026 |
From 13.7M documented awards · regular winners know this buyer's requirements — that is your competition.
How often this buyer tenders this
202137
202248
202357
2024246
2025216
2026154
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.
30
days until the deadline — Monday 5 October at 00:00
How to bid
Read the full notice — Original + documents
Goes directly to this tender on TED — Tenders Electronic Daily. The full specification and all annexes are there.
Tender documents — direct download
Specifications and annexes hosted by the buyer — usually accessible without registration.
Tenders like this, every morning at 7:30 in your inbox.
Register now →