Dostawa wyrobów medycznych (ekspandery, endoprotezy)
Poland · Kraków · how to bid here →
Your path to submission
- Deadline: 5 October at 00:00 — 30 days left.
- The submission point is stated in the notice (link on the right).
- Offer and evidence in: POL.
- Collect your evidence — use the eligibility analysis above: it lists the requirements and, for known certificates, how to get them.
Compiled automatically from notice and documents — no guarantee; the procedure's wording is binding.
Clement
References and certificates from your home country count fully across the EU — that is what European procurement law is for.
Foreign bidders
In Poland · Medical equipment & pharma, 5,084 contracts went to foreign companies over the last 3 years (of 270,975 recorded awards) — mostly from Germany, France, Czechia.
Measured from linked award data; foreign winners bidding through a local subsidiary count as domestic — the true share is higher.
What the buyer is looking for
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych.
Description as published (DE).
What you must prove — eligibility criteria
›
Other economic requirement
1. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ustawy Pzp oraz w art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia … ▸▾
1. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ustawy Pzp oraz w art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514). 3. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE)2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na na Ukrainie. Do oferty należy dołączyć: 1. Jednolity europejski dokument zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ; 2. Pełnomocnictwo – jeśli dotyczy. Podmiotowe środki dowodowe składane na wezwanie Zamawiającego: 1. Informacja z Krajowego Rejestru Karnego. 2. Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego; 3. Zaświadczenie z ZUS lub KRUS; 4. Oświadczenie o aktualności informacji – załącznik nr 4 do SWZ; 5. Oświadczenie o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 5 do SWZ. Dotyczy podmiotów zagranicznych: 1.Informacja z odpowiedniego rejestru lub inny równoważny dokument; 2. Dokument potwierdzający niezaleganie z opłacaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie/społeczne lub zdrowotne. Podmiotowe środki dowodowe mogą zostać zastąpione ważnym certyfikatem Wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, wyłącznie w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia albo spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie odpowiadającym wymaganiom określonym w SWZ. Certyfikat nie zastępuje podmiotowych środków dowodowych dotyczących podstaw wykluczenia nieobjętych certyfikacją, w szczególności art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, a także okoliczności zaistniałych w toku niniejszego postępowania oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Requirement texts are quoted in the notice's original language — the official wording is binding.
Contract
BuyerNarodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
TypeSupplies
Estimated valuevalue not published
Published4 September 2026
CategoryMedical equipment & pharma · CPV 33140000
Who has won here before
| Company | Awards | Period |
|---|---|---|
| Elektro Med Grzegorz Pałkowski | 18 | 2021–2026 |
| Urtica Sp. z o.o. | 17 | 2024–2026 |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. | 17 | 2021–2026 |
| Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. | 15 | 2021–2026 |
| Roche Polska Sp. z o.o. | 15 | 2022–2026 |
From 13.7M documented awards · regular winners know this buyer's requirements — that is your competition.
How often this buyer tenders this
202114
202223
202319
202475
202576
202661
Who knows the rhythm prepares instead of reacting.
30
days until the deadline — Monday 5 October at 00:00
How to bid
Read the full notice — Original + documents
Goes directly to this tender on TED — Tenders Electronic Daily. The full specification and all annexes are there.
Tender documents — direct download
Specifications and annexes hosted by the buyer — usually accessible without registration.
Tenders like this, every morning at 7:30 in your inbox.
Register now →