Obstaranie združenej dodávky trakčnej elektriny vrátane zodpovednosti za odchýlku pre potreby tretích osôb na obdobie 12 mesiacov, od 01.01.2027 do 31.12.2027
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 2. Oktober um 00:00 — noch 28 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: SLK, CES.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
Predmetom zákazky s názvom „Obstaranie združenej dodávky trakčnej elektriny vrátane zodpovednosti za odchýlku pre potreby tretích osôb na obdobie 12 mesiacov, od 01.01.2027 do 31.12.2027“ je - dodávka elektriny do odberných miest obstarávateľa, ktorých úplný zoznam tvorí Prílohu č. 1 Kapitoly B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov, podľa potreby uvedenej v predpokladanom odberovom diagrame, ktorý tvorí Prílohu č. 2 Kapitoly B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov, v požadovanej kvalite a s garanciou dodávky elektriny po celú dobu platnosti zmluvy o združenej dodávke elektriny uzatvorenej na základe výsledku verejnej súťaže; - zabezpečenie distribúcie elektriny, regulovaných distribučných služieb od prevádzkovateľa distribučnej sústavy, ku ktorej sú odberné miesta pripojené, zabezpečenie ostatných súvisiacich služieb, vrátane odvodu do Národného jadrového fondu podľa…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… nariadenia vlády č. 21/2019 Z. z., ktorým sa ustanovuje výška ročného odvodu určeného na úhradu historického dlhu z dodanej elektriny koncovým odberateľom elektriny a podrobnosti o spôsobe jeho výberu pre Národný jadrový fond, jeho použití a o spôsobe a lehotách jeho úhrady v znení neskorších predpisov; - prevzatie zodpovednosti za odchýlku obstarávateľa v celom rozsahu, za všetky odberné miesta, v súlade s vyhláškou č. 207/2023 Z. z., ktorou sa ustanovujú pravidlá pre fungovanie vnútorného trhu s elektrinou, obsahové náležitosti prevádzkového poriadku prevádzkovateľa sústavy, organizátora krátkodobého trhu s elektrinou a rozsah obchodných podmienok, ktoré sú súčasťou prevádzkového poriadku prevádzkovateľa sústavy v znení neskorších predpisov, voči zúčtovateľovi odchýlok. Prevzatie zodpovednosti za odchýlku obstarávateľa v celom rozsahu, voči zúčtovateľovi odchýlok, bude súčasťou poplatku uchádzača za nákup elektrickej energie, vypočítaného a vyjadreného v EUR bez DPH / MWh, zaokrúhleného na tri (3) desatinné miesta, ktorý je kritériom na vyhodnotenie ponúk, resp. celkovej ceny za dodanie elektriny dodanej do odberných miest obstarávateľa, stanovenej v súlade s podmienkami uvedenými v súťažných podkladoch. Predmetom zákazky je ďalej záväzok uzatvoriť s obstarávateľom Zmluvu o dodávke prebytkov elektriny a prevzatí zodpovednosti za odchýlku, a to vo vzťahu k elektrine vyrobenej železničnými hnacími koľajovými vozidlami pomocou elektrodynamickej rekuperačnej brzdy, ktorá nebola v čase jej výroby spotrebovaná, v predpokladanom množstve neprevyšujúcom 8.000 MWh elektriny za obdobie platnosti zmluvy o dodávke prebytkov elektriny (ďalej aj ako „predmet zákazky“ v príslušnom gramatickom tvare). Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (ďalej aj ako "SP").
Auftrag
Art der Leistung
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| TSS GRADE, a.s. | 6 | 2024–2025 |
| DIPRO Consult, s.r.o. | 4 | 2024–2026 |
| InterWay, a. s. | 3 | 2023 |
| TORY CONSULTING, a.s. | 3 | 2025–2026 |
| TEMPRA, s.r.o. | 3 | 2024–2025 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 29 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 29 (Mittel aus 615 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Slowakei · Kraftstoffe & Energie gingen 4 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 445 erfassten Vergaben).
Angebotssprache: Slowakisch, Tschechisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten