Traumatológiai implantátumok beszerzése 24 hónapra
HUHungary · Szolnok
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 2. Oktober um 00:00 — noch 28 Tage.
- Eingereicht wird auf EKR — nicht bei uns und nicht per E-Mail. ↗
- Angebot und Nachweise in: HUN, HUN, HUN, HUN, HUN, HUN.
- Nachweise sammeln — nutzen Sie die Eignungs-Analyse oben: sie listet die Anforderungen und zu bekannten Bescheinigungen den Beschaffungsweg.
Automatisch zusammengestellt aus Bekanntmachung und Unterlagen — Angaben ohne Gewähr, verbindlich ist der Wortlaut des Verfahrens.
Clement
Referenzen und Nachweise aus Ihrem Heimatland zählen EU-weit vollwertig — dafür gibt es das europäische Vergaberecht.
Was der Auftraggeber sucht
Typisch ein Auftrag für Medizintechnik- und Sanitätshäuser.
Traumatológiai implantátumok beszerzése 24 hónapra.
Beschreibung im Wortlaut der Bekanntmachung (DE).
Auftrag
ArtLieferauftrag
Auftragswertnicht veröffentlicht
Veröffentlicht3. Sept. 2026
Art der Leistung
33 · Medizintechnik & Arzneimittel
CPV 33184100
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
›
Financial ratio requirement
A Kbt. 67. § (1) bekezdésében foglaltak alapján az ajánlattevő ajánlatában köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés tekintetében az egységes európai közbeszerzési dokumentumba foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) K… vollständig leseneinklappen
A Kbt. 67. § (1) bekezdésében foglaltak alapján az ajánlattevő ajánlatában köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés tekintetében az egységes európai közbeszerzési dokumentumba foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) K.r. 2. § (5) bekezdése alapján az alkalmassági követelmények előzetes igazolására elfogadja ajánlattevő egyszerű nyilatkozatát. Az igazolások benyújtására felhívott ajánlattevőknek az alábbiak szerint kell igazolni az alkalmassági követelményeknek való megfelelést. Ajánlattevő csatolja: P.1. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 19.§ (1) bekezdés b) pont alapján a jelen felhívás megküldésének napját megelőző utolsó három lezárt üzleti évi, saját vagy jogelődje számviteli jogszabályok szerinti beszámolójának „Eredménykimutatás” része. Amennyiben a letelepedése szerinti ország joga nem írja elő beszámoló közzétételét, ajánlattevő csatolja cégszerűen aláírt nyilatkozatát az előző három lezárt üzleti év mérleg szerinti eredménye vonatkozásában. Amennyiben az ajánlatkérő által kért beszámoló a céginformációs szolgálat honlapján megismerhető, a beszámoló „Eredménykimutatás” részének benyújtása az ajánlatban nem szükséges, annak adatait ajánlatkérő ellenőrzi. Ha Ajánlattevő az ajánlati felhívás P.1. pontja szerinti irattal azért nem rendelkezik az Ajánlatkérő által előírt teljes időszakban, mert az időszak kezdete után kezdte meg működését, az alkalmasságát a közbeszerzés tárgyából (traumatológiai implantátumok szállítása) származó nettó árbevételről szóló nyilatkozattal jogosult igazolni. Ha az ajánlattevő a P1. pont szerinti irattal azért nem rendelkezik, mert olyan jogi formában működik, amely tekintetében a beszámoló benyújtása nem lehetséges, az e ponttal kapcsolatban előírt alkalmassági követelmény és igazolási mód helyett bármely, az ajánlatkérő által megfelelőnek tekintett egyéb nyilatkozattal vagy dokumentummal igazolhatja pénzügyi és gazdasági alkalmasságát. Az érintett ajánlattevő kiegészítő tájékoztatás kérése során köteles alátámasztani, hogy olyan jogi formában működik, amely tekintetében a beszámoló benyújtása nem lehetséges és tájékoztatást kérni az e ponttal kapcsolatban előírt alkalmassági követelmény és igazolási mód helyett az alkalmasság igazolásának ajánlatkérő által elfogadott módjáról. Az alkalmasság igazolására a Kbt. 65. § (6)-(9) és (11) bekezdései, a Kbt. 69. § (11) bekezdése megfelelően irányadóak. Az alkalmasság minimumkövetelménye(i): 2 Alkalmatlan az ajánlattevő, amennyiben: P1. Az ajánlati felhívás feladásának napját megelőző utolsó három lezárt üzleti évre vonatkozó, saját vagy jogelődje számviteli jogszabályok szerinti beszámolói alapján egynél több lezárt üzleti évben az adózott eredménye negatív. Ha az ajánlattevő a P1. pont szerinti irattal azért nem rendelkezik az előírt időszakban, mert az időszak kezdete után kezdte meg működését, alkalmatlan, ha a közbeszerzés tárgyából (traumatológiai implantátumok szállítása) származó árbevétele nem éri el az 1. rész esetében: nettó 10.000.000-HUF-ot. 2. rész esetében: nettó 4.500.000-HUF-ot. 3. rész esetében: nettó 25.000.000-HUF-ot. 4. rész esetében: nettó 11.000.000-HUF-ot. 5. rész esetében: nettó 19.000.000-HUF-ot. 6. rész esetében: nettó 3.000.000-HUF-ot.
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| KEDVENC Kereskedőház Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 5 | 2023–2026 |
| Diagnosticum Gyártó és Forgalmazó Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 5 | 2025–2026 |
| Ozirisz Vendéglátó Kft. | 3 | 2024–2026 |
| Gulyás János és Társa Kft | 3 | 2024–2026 |
| M és Társa Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. | 2 | 2024–2025 |
Aus 13,7 Mio. erfassten Zuschlägen · wer regelmäßig gewinnt, kennt die Anforderungen dieses Auftraggebers — das ist Ihr Wettbewerb.
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
6
2024
15
2025
16
2026
37 Verfahren in dieser Kategorie seit 2019. Öffentliche Beschaffung wiederholt sich — wer den Rhythmus kennt, bereitet sich vor, statt zu reagieren.
Kontakt Vergabestelle
Webseitewww.hetenyikorhaz.hu
28
Tage bis zur Frist — Freitag, 2. Oktober um 00:00
Taktik
Dieses Verfahren gibt 29 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 29 (Mittel aus 696 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Ungarn · Medizintechnik & Arzneimittel gingen 15 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 2.887 erfassten Vergaben).
Angebotssprache: Ungarisch.
Gemessen an verknüpften Vergabedaten; ausländische Gewinner mit inländischer Tochtergesellschaft zählen als Inländer — die echte Quote liegt höher.
So bewerben Sie sich
Vollständige Bekanntmachung lesen — Original + Unterlagen
Führt direkt zu dieser Ausschreibung auf TED — Tenders Electronic Daily. Dort stehen Leistungsbeschreibung und alle Anlagen.
Nachweise zusammenstellen — in Ungarisch
Die 14 Kriterien links, dazu Ihr Preis.
Abgabe über TED — Tenders Electronic Daily vor Fristablauf
Elektronische Abgabe — beim ersten Mal Zeit für die Portal-Registrierung einplanen.
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.