„Извършване на доставки на хранителни продукти за нуждите на Стол № 251 от Студентски общежития и столове на ТУ – София“
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 2. Oktober um 00:00 — noch 28 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: BUL, BUL, BUL, BUL, BUL, BUL, BUL.
- Nachweise sammeln — nutzen Sie die Eignungs-Analyse oben: sie listet die Anforderungen und zu bekannten Bescheinigungen den Beschaffungsweg.
Was der Auftraggeber sucht
Предметът на поръчката е: „Извършване на доставки на хранителни продукти за нуждите на Стол № 251 от Студентски общежития и столове на ТУ – София“, по обособени позиции: Обособена позиция № 1 "Доставка на мляко и млечни продукти" Обособена позиция № 2 "Доставка на месни продукти, риба и яйца" Обособена позиция № 3 "Доставка на плодове и зеленчуци" Обособена позиция № 4 "Доставка на бакалия и консерви" Обособена позиция № 5 "Доставка на хляб“ Обособена позиция № 6: "Доставка на сладкиши и тестени изделия" Обособена позиция № 7: "Доставка на Безалкохолни напитки и бира" Доставяните хранителни Продукти: следва да бъдат придружавани при всяка доставка с търговски или друг документ, съдържащ изчерпателно изброяване на стоките по асортименти, количеството им, партиден номер за всяка от тях, както и другите данни, съобразно приложимите нормативни изисквания за съответния вид продукти; следва да…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… бъдат придружавани при всяка доставка с етикет, посочващ съдържанието и количеството на съставките, съдържащи се в тях. следва да имат добър търговски вид. В съответствие с изискването на чл. 47а, ал. 1 и ал. 2 от ЗОП и Наредба № Н-1 от 23 юли 2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществени поръчки, в предмета на поръчката са включени и доставки на био хранителни продукти от съответната продуктова група, които следва да са произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета (ОВ, L 150 от 14.06.2018 г.) (Регламент (ЕС) 2018/848) и Наредба № 5 от 2018 г. за прилагане на правилата на биологично производство, етикетиране и контрол и за издаване на разрешение за контролна дейност за спазване на правилата на биологичното производство, както и за последващ официален надзор върху контролиращите лица (ДВ, бр. 75 от 2018 г.). На основание чл. 21. ал. 6 от ЗОП обособените позиции за доставка на съответните био хранителни продукти - обособени позиции № 8, 9, 10, 11, 12 и 13 (посочени в документацията за участие, част I. Указания към участниците и Раздел Процедура, поле "Допълнителна информация" на настоящото обявление), се възлагат по реда на самостоятелната им стойност, а именно по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП – чрез директно възлагане, тъй като стойността на всяка една директно възлагана обособена позиция не надхвърля 79 998,77 евро, а общата прогнозна стойност на всички обособени позиции, възложени по този начин, не надхвърля 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката. Количествата доставяни продукти по всяка една от директно възлаганите обособени позиции за доставка на био продукти съставляват процент от общото количество на доставки на храни и напитки от всяка от групите, изброени в Списъка с биологични хранителни продукти, който е не по-малко от задължителния минимален процент за съответната година, посочен в Приложение №1 от Наредба № Н-1 от 23 юли 2024 г.
Auftrag
Art der Leistung
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
Участникът следва да притежава регистрация по реда на чл. 23 и следващия от Закона за храните (ЗХ) на обект за производство, преработка и/или дистрибуция на храни, за съответната обособена позиция, за която се подава офертата, съгласно § 1, т. 4 от Допълнителн… vollständig leseneinklappen
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| ЛОКАТОР-К ООД | 53 | 2024–2026 |
| МВ КОРПОРЕЙШЪН ЕООД | 36 | 2024–2026 |
| КОНТРАКС АД | 28 | 2023–2026 |
| СПЕЦИАЛИЗИРАНИ БИЗНЕС СИСТЕМИ АД | 27 | 2024–2026 |
| ЕТ ВАЛЕРУС - ВАЛЕРИ РУСИНОВ | 26 | 2024–2026 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Taktik
Wenn dieser Auftraggeber in dieser Branche vergeben hat, gingen meist 5 und mehr Angebote ein. Hier bewerben sich viele — Preis und Referenzen entscheiden. (Erfahrungswert aus 15 abgeschlossenen Vergaben — keine Aussage über dieses Verfahren.)
Dieses Verfahren gibt 29 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 30 (Mittel aus 1.656 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Bulgarien · Lebensmittel & Getränke haben wir unter 4.491 erfassten Vergaben der letzten 3 Jahre keinen ausländischen Gewinner — wer hier bietet, wäre Vorreiter.
Angebotssprache: Bulgarisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten