Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy od 200 do 250 kW
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 5. Oktober um 00:00 — noch 31 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL.
- Nachweise sammeln — nutzen Sie die Eignungs-Analyse oben: sie listet die Anforderungen und zu bekannten Bescheinigungen den Beschaffungsweg.
Was der Auftraggeber sucht
I. Pełnomocnik Zamawiającego: Zamawiający na podstawie art. 37 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz .U. z 2026 r. poz. 793) powierzył przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia spółce: Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (działającej jako Pełnomocnik Zamawiającego) z siedzibą w Toruniu (87-100 Toruń) przy ul. Sienkiewicza 24/26, NIP: 8790177233, REGON: 341227892, Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS: 0000406721, kapitał zakładowy: 120.151.000,00 zł, telefon: 56 655 52 00, fax. 56 655 53 39, e-mail: [email protected], adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://mzk-torun.ezamawiajacy.pl/pn/mzk-torun/demand/315867/notice/public/details II. Postępowanie dotyczy zamówienia klasycznego, którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne ogłoszone w…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… drodze obwieszczenia Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z dnia 8 grudnia 2025 r. w sprawie aktualnych progów unijnych, określonych w dyrektywach Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE, 2014/25/UE i 2009/81/WE na lata 2026–2027 ich równowartości w złotych, równowartości w złotych kwot wyrażonych w euro oraz średniego kursu złotego w stosunku do euro stanowiącego podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych lub konkursów. Przedmiotowe zamówienie stanowi część większego zamówienia udzielanego w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia. III. Informacje dotyczące przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy od 200 do 250 kW. 2. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia (którego udzielenia dotyczy przedmiotowa procedura) na części. Przedmiot zamówienia stanowi funkcjonalną całość i nie ma możliwości podziału zadania na części. 3. Agregat, o którym mowa w pkt 1 musi spełniać wymagania techniczne określone w Zał. nr 3 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). 4. Działając na podstawie art. 16b ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby oferowany agregat oraz jego kluczowe podzespoły (prądnica i silnik) pochodziły wyłącznie z państw członkowskich Unii Europejskiej lub państw, będących stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska. Pochodzenie towaru ustala się zgodnie z art. 60 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 952/2013 z dnia 9 października 2013 r. ustanawiającego unijny kodeks celny (Dz. Urz. UE L 269 z 10.10.2013, str. 1, z późn.zm.), zgodnie z którym, towar całkowicie uzyskany w danym kraju lub na danym terytorium uznawany jest za pochodzący z tego kraju lub terytorium (ust. 1), zaś towar, w produkcję którego zaangażowane są więcej niż jeden kraj lub więcej niż jedno terytorium, uznaje się za pochodzący z kraju lub terytorium, w którym towar ten został poddany ostatniemu istotnemu, ekonomicznie uzasadnionemu przetwarzaniu lub obróbce, w przedsiębiorstwie przystosowanym do tego celu, co spowodowało wytworzenie nowego produktu lub stanowiło istotny etap wytwarzania (ust. 2). 5.Zamawiający w przypadku opisu przedmiotu zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym przy uwzględnieniu zapisów jn.: Zamawiający dołożył starań, aby opisać przedmiot zamówienia w sposób jednoznaczny i wyczerpujący, za pomocą dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń, uwzględniając wszystkie wymagania i okoliczności mogące mieć wpływ na sporządzenie oferty. Jednakże gdziekolwiek w SWZ wskazane są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę oznacza, że Z
Auftrag
Art der Leistung
Was Sie nachweisen müssen — Eignungskriterien
Za Wykonawcę spełniającego warunek udziału w postępowaniu zostanie uznany Wykonawca, który wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, zrealizował należycie d… vollständig leseneinklappen
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Zakład Usług Ślusarsko Spawalniczych i Transportowych MirosławSzok | 18 | 2021–2026 |
| Rubus Verde Dariusz Malinowski | 17 | 2024–2026 |
| Bau-Tech Sp. z o.o. | 14 | 2021–2026 |
| Dariusz malinowski RUBUS VERDE | 12 | 2022–2026 |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Dorota Dembek | 9 | 2022–2026 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 32 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.951 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Die Frist fällt auf einen Montag — Ihr letzter voller Arbeitstag ist der Freitag davor. Nachweise und Bürgschaften bis Donnerstag beisammen haben.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Elektrotechnik gingen 86 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 8.018 erfassten Vergaben) — vor allem aus Deutschland, Frankreich, Spanien.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten