Świadczenie usług serwisowych urządzeń diagnostycznych producenta OLYMPUS będących na stanie Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu na okres 36 miesięcy.
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 8. Oktober um 00:00 — noch 34 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych urządzeń diagnostycznych producenta OLYMPUS będących na stanie Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu na okres 36 miesięcy. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ). 1. Wykonywane prace w ramach zamówienia polegają na utrzymaniu w pełnej sprawności techniczno– eksploatacyjnej Urządzeń diagnostycznych i obejmują: • naprawy będą realizowane w zależności od potrzeb zamawiającego • przeglądy okresowe i prewencyjne określone przez producenta zawierają: - diagnozy i naprawy wraz z wymiana uszkodzonych części, - urządzenia zastępcze na czas napraw: załącznik nr 1do wniosku: pozycja od 1 do 21, pozycja od 27 do 39, pozycja od 46 do 54 - wizyty w nagłych przypadkach, - pomoc techniczna i zdalny serwis, - aktualizacje, -…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… audyty - dojazdy - zalecane przez producenta modyfikacje oprogramowania i konstrukcji, poprawiające wydajność pracy i bezpieczeństwo - serwis całego systemu informatycznego Endobase w zakresie: przeglądy okresowe, naprawy, upgrade w ramach licencji -sprzęty objęte gwarancją producenta: załącznik nr 1 do SWZ : pozycja 11,28,29,63,64,72,73,74,106,107- gwarancja do 27.11.2027r. pozycja 40- gwarancja do 01.06.2027r. pozycja 19 gwarancja do 09.01.2028r. pozycja 20,21,32,33,49 gwarancja do 25.11.2028r. Sprzęty te automatycznie po zakończeniu gwarancji zostaną objęte umową serwisową. Wykonawca oświadcza, iż dysponuje w w/w zakresie opisu zamówienia odpowiednią wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Zakres prac jest uzależniony od wymogów producenta wyrobu medycznego. Świadectwo autoryzacji zgodne z deklaracją producenta. Części użyte do napraw muszą być fabrycznie nowe i dopuszczone do stosowania przez wytwórcę urządzenia. 2. Wykonawca świadczyć będzie usługi serwisowe aparatury i sprzętu medycznego oraz zatrudniać będzie pracowników posiadających kwalifikacje i doświadczenie zawodowe określone przez wytwórców (importerów, dystrybutorów) zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, udokumentowane certyfikatem. 3. Świadczenie usług musi być realizowane zgodnie z wymogami producenta określonymi w instrukcji używania, obowiązującymi normami, instrukcjami oraz odpowiednimi przepisami z zachowaniem przepisów BHP i P-poż., w szczególności zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. 4. Wykonawca wspólnie z Przedstawicielem Zamawiającego jest obowiązany prowadzić w siedzibie Zamawiającego dokumentację, określającą terminy następnych przeglądów, konserwacji i działań serwisowych, wynikające z instrukcji użytkowania i zaleceń producenta (planowe wymiany części, zestawy przeglądowe). 5. Wykonanie przeglądu technicznego musi być potwierdzone odpowiednim wpisem do paszportu technicznego wraz z czytelnym podpisem Wykonawcy oraz wystawieniem protokołu serwisowego (karty pracy) z pełnym opisem prac. 6. Wykonanie naprawy musi być potwierdzone odpowiednim wpisem do paszportu technicznego wraz z czytelnym podpisem Wykonawcy oraz wystawieniem protokołu serwisowego (karty pracy) z pełnym opisem prac i wyszczególnieniem części wymiennych. Zamawiający przewiduje obowiązek wynikający z art. 95 Ustawy Pzp w postaci zatrudnienia na umowę o pracę w ramach realizacji Umowy osoby wykonującej czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia. Szczegółowe zasady dokumentowania zatrudnienia oraz uprawnienia i obowiązki Stron zawarto w Projektowanych postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. Uwaga !!! - Przed zawarciem umowy Zamawiający będzie wymagał od najkorzystniejszego Wykonawcy dostarczenia wypełnionego kwestionariusza oceny podmiotu przetwarzającego dane w imieniu administratora (załącznik nr 11 do SWZ), decyzja zostanie podjęta przez Zamawiającego po ocenie oferty Wykonawcy. - Projekt umowy przetwarzania danych osobowych w imieniu administratora zostanie doprecyzowany po wyłonieniu wykonawcy.
Auftrag
Art der Leistung
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Urtica Sp. z o.o. | 26 | 2024–2026 |
| Salus International Sp. z o.o. | 24 | 2024–2025 |
| FARMACOL – LOGISTYKA SP. Z O. O | 23 | 2024–2026 |
| Asclepios S.A. | 22 | 2024–2026 |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. · 64-300 PL | 21 | 2015–2026 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 35 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.951 Verfahren). Deutlich großzügiger als üblich — Zeit für ein gründliches Angebot statt eines schnellen.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Wartung & Reparatur gingen 319 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 30.263 erfassten Vergaben) — vor allem aus Deutschland, Frankreich, Italien.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten