Zakup energii elektrycznej dla grupy zakupowej utworzonej przez Gminę Oborniki
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 2. Oktober um 00:00 — noch 28 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
1. Nazwa przedmiotu zamówienia: Zakup energii elektrycznej dla grupy zakupowej utworzonej przez Gminę Oborniki. 2. Dostarczanie energii elektrycznej odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem, w szczególności na warunkach określonych przez ustawę z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t. j. Dz. U z 2026 r. poz. 43 ze zm.) i rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy. 3. Zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej w ilości 4 995 692 kWh w terminie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. do punktów poboru energii elektrycznej zgodnie z Załącznikiem nr 1 niniejszego opisu. 4. Dostawa energii elektrycznej realizowana będzie na podstawie umowy sprzedaży energii elektrycznej, o której mowa w art. 5 ust. 2 pkt. 1 ustawy Prawo energetyczne. 5. Niniejsze zamówienie nie obejmuje świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej. 6. Wymagania jakościowe: 1) Dostawa energii…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne oraz zgodnie z wydanymi do tej ustawy przepisami wykonawczymi. Usługi dystrybucyjne będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej przez Zamawiającego z właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). 2) Wykonawca zobowiązany jest do pełnienia funkcji podmiotu odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe dla energii elektrycznej sprzedanej w ramach przedmiotu zamówienia. 3) Wykonawca jest zobowiązany posiadać obowiązujące przez cały okres realizacji niniejszego zamówienia umowy z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego tj. ENEA OPERATOR Sp. z o.o., umożliwiające zawarcie skutecznych umów dla wszystkich punktów poboru objętych SWZ, działającym na terenie Zamawiających, umożliwiające sprzedaż energii elektrycznej za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej OSD do punktów poboru energii elektrycznej, określonych w Załączniku nr 1. 7. Zamawiający informuje, iż dla wszystkich punktów poboru energii elektrycznej, procedura zmiany sprzedawcy jest przeprowadzana po raz kolejny. 8. Wszystkie punkty poboru mają umowy rozdzielone na umowę sprzedaży energii elektrycznej (na czas określony do 31 grudnia 2026 r.) i umowę na świadczenie usług dystrybucji (na czas nieokreślony). 9. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w Projekcie Umowy (Część III SWZ).
Auftrag
Art der Leistung
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. | 16 | 2022–2026 |
| BIMEX Sp. z o.o. Sp. k. | 10 | 2021–2026 |
| "IVESTON Sp. z o.o. | 8 | 2021–2026 |
| ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. | 5 | 2022–2025 |
| P.P.H.U. RAGAMA LESZEK PRZYBYŁEK | 5 | 2022–2025 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 29 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.951 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Kraftstoffe & Energie gingen 91 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 25.287 erfassten Vergaben) — vor allem aus Spanien, Deutschland, Frankreich.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten