Zakup pojazdów służbowych 4x4
Ihr Weg zur Abgabe
- Frist: 18. September um 00:00 — noch 14 Tage.
- Die Abgabestelle steht in der Bekanntmachung (Link rechts).
- Angebot und Nachweise in: POL.
- Nachweise sammeln — die Eignungsanforderungen stehen oben auf dieser Seite; zu vielen sagt Ihnen die Analyse, wie Sie drankommen.
Was der Auftraggeber sucht
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów służbowych z segmentu SUV w ilości 35 sztuk. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. 3) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza…
Vollständige Beschreibung anzeigen
… powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5) Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień: kod: 34110000-1 Samochody osobowe. 6) Zamawiający nie wymaga złożenia z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 7) Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Konstancin – Jeziorna – ul. Warszawska 165, 05-520 Konstancin-Jeziorna. 8) Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszelkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, w rozumieniu art. 2 pkt 11k, 11l oraz 11m ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wykorzystywane do realizacji zamówienia – zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska realizacji zamówienia lub rozwiązania towarzyszące – nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, o której mowa w art. 33 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, których typ został określony w decyzji ministra właściwego do spraw informatyzacji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Niespełnienie powyższego wymagania będzie skutkowało odrzuceniem oferty; w przypadku zamówień publicznych stosownie do art. 226 ust. 1 pkt 17 lub pkt 19 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Zamawiający zastrzega sobie prawo weryfikacji spełnienia powyższego wymagania na każdym etapie postępowania.
Auftrag
Art der Leistung
Vergabeunterlagen — Direktdownload
Wer bei diesem Auftraggeber bisher gewonnen hat
Über alle Auftragsarten dieses Auftraggebers — nicht nur diese Sparte. Eine Stadt kauft Software und Feuerwehrfahrzeuge beim selben Einkauf.
| Unternehmen | Zuschläge | Zeitraum |
|---|---|---|
| ENPROM Sp. z o.o. | 6 | 2024–2025 |
| Usługi Leśne i Ogrodnicze ELITELAS Sp. z o.o. | 4 | 2024–2025 |
| Gamuza Sp. z o.o. | 4 | 2024–2025 |
| Usługi Ogrodnicze ELITELAS Sp. z o.o. | 4 | 2024–2025 |
| OLMEX SA | 4 | 2024–2026 |
Wie oft dieser Auftraggeber so etwas ausschreibt
Kontakt Vergabestelle
Taktik
Dieses Verfahren gibt 15 Tage zwischen Veröffentlichung und Frist — üblich in diesem Land sind 17 (Mittel aus 7.951 Verfahren). Ein normales Fenster für diesen Markt.
Bieter aus dem Ausland
In Polen · Fahrzeuge & Transportmittel gingen 190 Aufträge der letzten 3 Jahre an ausländische Firmen (von 23.906 erfassten Vergaben) — vor allem aus Deutschland, Finnland, Italien.
Angebotssprache: Polnisch.
So bewerben Sie sich
Die nächste nicht verpassen
Solche Ausschreibungen erreichen unsere Nutzer jeden Morgen um 7:30 Uhr — passend zur Firma, auf Deutsch.
Kostenlos starten